MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyJean-Michel Jarre w Empiku w łódzkiej Manufakturze

Jean-Michel Jarre w Empiku w łódzkiej Manufakturze
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W sobotę (5.11) gościem Empiku w Manufakturze w Łodzi będzie Jean-Michel Jarre – światowa gwiazda muzyki elektronicznej!

Ojciec Chrzestny muzyki elektronicznej, Jean-Michel Jarre będzie podpisywał swoje płyty w Empiku w Manufakturze w sobotę (5.11) od godz. 18.

REKLAMA

Dodatkowo odbierze też platynową płytę.

– Jesteśmy dumni, że to właśnie w Empiku w Manufakturze Jean-Michel Jarre otrzyma tak wyjątkową nagrodę i spotka się z polskimi fanami.

Materiały promocyjne partnera

To zaszczyt, że artysta znalazł dla nas choćby tę godzinę przed występem i rozda autografy miłośnikom swojej muzyki, których w naszym kraju nie brakuje. Dowodem tego jest sobotni koncert, wyprzedany do ostatniego biletu – tłumaczy Kinga Jurkiewicz, koordynator wydarzeń w Empiku w Manufakturze.

Jean-Michel Jarre przyjeżdża do Łodzi na koncert, promujący najnowszy album „Oxygene 3”, którego premierę zaplanowano na 2 grudnia.

Artysta, który od 40 lat tworzy muzykę elektroniczną, znany jest z oszałamiających efektów wizualnych stosowanych przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Te muzyczne widowiska obejrzały miliony ludzi na całym świecie.

Na jego koncert w Moskwie przyszło 3,5 miliona osób, co jest rekordem Guinessa jeśli chodzi o publiczność występów na żywo!

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA