Michał Szpak – długo oczekiwana płyta już jesienią!

Michał Szpak po trzyletniej przerwie rozpoczął pracę nad swoim nowym materiałem muzycznym.

Wokalista nagrywa utwory zahaczające brzmieniowo o klimaty lat 80. i 90. jak również osadzone w nowoczesnej stylistyce. Jeden z nich to „Jesteś Bohaterem”, pierwszy singiel promujący nadchodzący album artysty. Anglojęzyczna wersja utworu – „Real Hero” – ujrzała światło dzienne w kwietniu 2015 r. i od tego dnia cieszy się ogromnym zainteresowaniem w sieci zyskując każdego dnia mnóstwo bardzo dobrych opinii wśród Internautów. Po miesiącu przybyło jej prawie milion odsłon. Klip do polskiej odsłony piosenki pojawił się w połowie czerwca 2015 r. i jeszcze przed końcem miesiąca doczekał się ponad stu tysięcy wyświetleń na YouTubie.

Największym dotychczasowym sukcesem utworu jest zwycięstwo w koncercie SuperPremiery 2015 w ramach 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wokalista zdobył dzięki niemu najwięcej głosów publiczności i zostawił w tyle m.in. takich artystów jak Donatan i Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Maja Hyży, Kasia Popowska oraz zespół IRA. Kolejne laury dla Szpaka są kwestią czasu.

Michał od momentu udanego debiutu w programie X Factor, gdzie zachwycił swoimi możliwościami wokalnymi, dojrzał emocjonalnie i muzycznie. Wszystko, czego dowiedział się o życiu, o ludziach jak również to, co jemu się przez te lata przydarzyło – rzeczy dobre i złe, radości i smutki – znajdują teraz ujście w piosenkach, które aktualnie nagrywa.

Premiera albumu tego młodego, charyzmatycznego, dysponującego jednym z najlepszych głosów w Polsce wokalisty, planowana jest na jesień 2015 r. Płyta ukaże się nakładem Sony Music Poland. Tytuł jeszcze nie jest znany.

[dropcap]ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK – JESTEŚ BOHATEREM[/dropcap]

https://www.youtube.com/watch?v=cSjbHiFah30

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!