“Kameleon” – zobacz teledysk grupy Half Light

“Kameleon” to pierwszy singiel promujący nową płytę toruńskiego zespołu Half Light zatytułowaną „Elektrowstrząsy”.

Half Light

Do piosenki został nagrany teledysk, który nakręcono w Ostromecku, w pięknym zespole pałacowym. Co mówią sami muzycy o nowym obrazie?

„Jesteśmy w tym klipie bardzo eleganccy :). Mieliśmy do dyspozycji przepiękne sale pałacowe, bardzo dystyngowane, pełne zabytkowych mebli i….czarnych, starych fortepianów”.

7 października 2016 roku na polskim rynku muzycznym ukazała się płyta toruńskiego elektro-rockowego zespołu Half Light zatytułowana “Elektrowstrząsy”. Zespół Half Light postawił na ambitną elektronikę, połączoną z wyrazistą, mocną gitarą i przejmującym głosem wokalisty.

Płyta składa się z 12 kompozycji, które niosą przede wszystkim duży ładunek emocjonalny i energetyczny. Możemy spodziewać się również kilku nastrojowych kompozycji, pełnych piękna i wrażliwości. Warstwa literacka jest także interesującą, na albumie znajdują się erotyki, jak również treści publicystyczne a wręcz buntownicze!

Płyta może trafić w gusta słuchaczy, którzy szukają niebanalnych brzmień, ciekawych tekstów oraz oryginalnych melodii. “Elektrowstrząsy” elektryzują, czasem porażają, zapraszają do refleksji.

ZOBACZ TELEDYSK
HALF LIGHT – KAMELEON

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Skup Aut Wrocław