A Tribe Called Quest ujawnia okładkę i tytuł nowego albumu!

A Tribe Called Quest
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

A Tribe Called Quest, legendarna nowojorska grupa hiphopowa zaskoczyła w tym tygodniu informacją o premierze nowej i jednocześnie ostatniej płyty!

Krążek zatytułowany „We Got It From Here… Thank You 4 Your Service” trafi do sprzedaży cyfrowej 11 listopada. Premierę na nośniku fizycznym poznamy wkrótce.

Grupa ujawniła na łamach Complex okładkę albumu „We Got It From Here… Thank You 4 Your Service”. Jest to pierwsza od 18 lat płyta nagrana w oryginalnym, 4 osobowym składzie (Q-Tip, Ali Shaheed Muhammad, Phife Dawg oraz Jarobi White).

Pochodzący z nowojorskiego Queens i Brooklynu Q-Tip , Phife Dawg i Ali Shaheed Muhammad utworzyli w1985r A Tribe Called Quest, do której później czasowo dołączył Jarobi White. Jest to jedna z najbardziej uwielbianych i szanowanych grup hip-hopowych wszechczasów.

Uznanie zyskali dzięki wyjątkowemu I przełomowemu podejściu do muzyki rap poprzez łączenie jazzowych melodii z afrykańskimi rymami.

ATCQ w dużej mierze przyczynili się do popularyzacji tego nowego gatunku, który charakteryzował Wschodnie Wybrzeże początku lat 90. ich albumy uważane są za klasykę oldschoolowego hip-hopu, a ich ostatni krążek „The Love Movement” z 1999r. został nominowany do nagrody Grammy w kategorii „Best Rap Album”.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Skup Aut Wrocław