Linkin Park na Impact Festival 2017 – ruszyła sprzedaż biletów!

Linkin Park - drugą gwiazdą IMPACT FESTIVAL 2017!
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Linkin Park wystąpi 15 czerwca w TAURON Arena Kraków jako główna gwiazda Impact Festival 2017. Ruszyła sprzedaż biletów!

Linkin Park to zespół uwielbiany przez polską publiczność! Parokrotnie występował już w Polsce a jego liczba fanów ciągle rośnie. Pełne energii, fantastyczne koncerty zawsze pozostawiały niedosyt. Zespół obiecał polskim fanom, że wróci – i słowa dotrzymał!

Linkin Park to nagrodzony Grammy zespół rockowy, który tworzą: wokalista Chester Bennington, perkusista Rob Bourdon, gitarzysta Brad Delson, basista Dave ‘Phoenix’ Farrell, DJ programer Joe Hahn i Mike Shinoda – wokal , klawisze, gitara.

Pochodząca z południowej Kalifornii grupa wdarła się na scenę w 2000 roku z ich pierwszym albumem Hybrid Theory, który okazał się być najlepiej sprzedającym się debiutem w 21 wieku (sprzedaż przekroczyła 19 milionów kopii na świecie).

W okresie od 2000 roku, kiedy zespół zadebiutował na liście Billboard 200 – żaden inny artysta nie miał więcej singli w top 10 Alternative chart i żaden inny artysta nie miał więcej albumów pod rząd na pierwszym miejscu w tym stuleciu.

50 milionów sprzedanych albumów na świecie, platyna w 34 krajach na 5 kontynentach oraz olbrzymie grono oddanych fanów na całych świecie uczyniło Linkin Park jednym z najpopularniejszych zespołów w Azji, Europie i Południowej Ameryce.

Linkin Park - drugą gwiazdą IMPACT FESTIVAL 2017!
Linkin Park – drugą gwiazdą IMPACT FESTIVAL 2017!

Ostatni, szósty album grupy The Hunting Party osiągnął 1 miejsce w sklepie ITunes w 67 krajach.

Grali na pełnych stadionach na całym świecie i byli główną gwiazdą największych festiwali takich jak Download, Reading i Leeds w Wielkiej Brytanii, Rock in Rio w Portugalii oraz Summer Sonic w Japonii Japan. W 2015 roku Linkin Park został pierwszym zachodnim rockowym zespołem , który zagrał w Chinach trasę składającą się z 5 stadionów.

Silnie angażujący technologię i social media od początku Linkin Park jest obecnie najpopularniejszym zespołem na Facebooku, z ponad 62 milionami fanów i jednym z najpopularniejszych na YouTube z ponad 6,7 miliona subskrybentów i 5 bilionami odtworzeń.

Linkin Park aktualnie pracują nad nowym, siódmym albumem, który ukaże się nakładem Warner Brothers Records. Mamy nadzieję, że nowy materiał zostanie wydany przed ich przyjazdem do Polski i będziemy mogli go usłyszeć podczas ich koncertu na Impact Festival!

Bilety już w sprzedaży na livenation.pl

POSŁUCHAJ SINGLA
LINKIN PARK – IN THE END

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Skup Aut Wrocław