MUZOTAKTMUZYKANowy singielMartina M - "Mantra" nareszcie dostępna!

Martina M – “Mantra” nareszcie dostępna!
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Martina M – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka – prezentuje utwór „Mantra”, z nowego przygotowywanego przez artystkę materiału.

REKLAMA

Singiel jeszcze przed premierą radiową zdobył popularność dzięki zaistnieniu w serialu „Prawo Agaty”. Martina M pierwsze muzyczne kroki stawiała jako nastolatka w warszawskim chórze Sienna Gospel Choir, w klubach śpiewała standardy jazzowe i bluesowe, na koncie ma również współpracę z takimi artystami jak Sokół i Pono, Afromental czy Ten Typ Mes.

W 2011 roku, wydała ciepło przyjętą EPkę „Extended Play”, będącą pierwszym poważnym krokiem w kierunku odnalezienia własnego brzmienia. Mini album zawierający 5 różnorodnych, anglojęzycznych utworów z pogranicza alternatywnego popu, r’n’b, elektroniki, a nawet rocka, wyprodukowany został w studiu Otrabarwa przez Aleksandra Kowalskiego (Czarny HiFi Banda) oraz Jana Szareckiego i Piotra Adamczyka (Radio Error). Z materiałem z tej płyty Martina wystąpiła na kilku istotnych koncertach, w tym w legendarnym londyńskim klubie „Proud” w Camden.

Materiały promocyjne partnera

Pobyt w Londynie, gdzie Martina spędziła 3 lata na studiowaniu literatury i sztuki włoskiej oraz francuskiej, miał silny wpływ na nowe kompozycje, tworzone na nadchodzący album długogrający pt. „Prozopopeja”, z którego pochodzi utwór „Mantra”.

Nowe utwory są w języku polskim, mają bardziej dojrzały, jednorodny i przestrzenny charakter, niż te, które znalazły się na pierwszym wydawnictwie artystki. W ich produkcji wzięli udział tacy producenci jak Janek Smoczyński (Kayah, Urszula Dudziak, Grażyna Auguścik), Bartek Królik i Marek Piotrowski tworzący duet producencki Plan B (Sistars, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska), Michał Nocny i Piotr Pacak (Dust Plastic, Edyta Górniak) oraz Rafał Malicki (Mosqitoo, Boya Chile, Dziun, Marina), który odpowiedzialny jest za singiel „Mantra”.

https://www.youtube.com/watch?v=Ys0R-ugLUfM

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA