Ratatat z nową płytą w Polsce

fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

17 lipca ukaże się nowa płyta Ratatat zatytułowana „Magnifique”. W ramach promocji wydawnictwa nowojorski duet odwiedzi Polskę.

Grupa wystąpi w naszym kraju w Krakowie podczas Life Festivalu. Ratatat tworzą Mike Stroud (gitara, melodica, syntezatory, instrumenty perkusyjne) oraz producent Evan Mast (gitara basowa, syntezatory, instrumenty perkusyjne). Na album „Magnifique” muzycy zarejestrowali 14 piosenek. Wydawnictwo promuje kawałek „Cream On Chrome”. Płyta to stylistyczna mieszanka nowoczesnej elektroniki, indie rocka, indie popu, muzyki ilustracyjnej i psychodelii. Nagrania odbyły się w Nowym Jorku i na Jamajce. Prace zabrały Evanowi i Mike’owi kilka lat. W zestawie znalazła się też przeróbka, „I Will Return”Springwatera (naprawdę Phila Cordella).

RATATAT wiosną i latem będzie promować album „Magnifique” podczas koncertów na europejskich festiwalach. W trakcie podróży przez Stary Kontynent duet po raz pierwszy zawita do Polski! Evan i Mike pojawią się na Life Festivalu, który odbędzie się w Krakowie, w dniach 20-22 sierpnia.

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...