ESKA Summer City wyrusza w Polskę po raz piąty

fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Do końca sierpnia potrwa piąta edycja wakacyjnej akcji Radia ESKA i ESKA TV – ESKA Summer City. Partnerem jest marka Pepsi, organizator akcji pod hasłem Wyzwanie Smaku Pepsi.

Przez dwa miesiące 12 ekip Radia ESKA oraz ESKA TV będzie sprawdzać najciekawsze wakacyjne miejscówki i atrakcje w miastach w całej Polsce. Pojawią się wszędzie tam, gdzie słuchacze ESKI i widzowie ESKA TV spędzają swój wolny czas w wakacje – na imprezach plenerowych, koncertach, plażach, letnich deptakach i w klubach. Reporterzy będą rozdawać zaproszenia na letnie imprezy oraz nagrody od Radia ESKA i Pepsi. Ekipa ESKA Summer City będzie towarzyszyć Pepsi na wybranych eventach podczas akcji Wyzwanie smaku Pepsi.

Relacje z wypraw w ramach ESKA Summer City oraz Wyzwania Smaku Pepsi usłyszeć będzie można w specjalnych serwisach lokalnych, nadawanych na antenie Radia ESKA kilka razy dziennie. Nowością w tym roku będą relacje wideo, które zobaczyć będzie można w specjalnie dedykowanych programach w ESKA TV. Relacje wideo bezpośrednio z eventów Pepsi w ESKA TV będą emitowane od połowy lipca. Akcję śledzić będzie można także na eska.pl oraz profilach Radia ESKA oraz ESKA TV na Facebooku.