Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, za przywrócenie „Song For Someone” do życia” – komentują U2.

fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

7,5 minutowy film Vincenta Haycocka (zdjęcia Steve Annis, produkcja Pete Vitale & Park Pictures), w którym zagrali Woody Harrelson i jego córka Zoe Harrelson, będzie ilustrował trzeci już singiel U2 ‘Song For Someone’, pochodzący z albumu “Songs Of Innocence”.

Premiera przewidziana jest na 13 lipca. Woody Harrelson odgrywa rolę człowieka, który po wielu latach zostaje zwolniony z więzienia. Film po raz pierwszy będzie pokazany w USA dzisiaj, 9 lipca, na Sundance TV Channel o godz. 23.00 (EST). “Wizja reżysera oraz role Woody’ego i Zoe Harrelson nie tylko uzupełniły “Song For Someone” – sprawili, że utwór stał się kompletny.

Nie spodziewaliśmy się że ta piękna historia zyska nowy wymiar. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, za przywrócenie „Song For Someone” do życia” – komentują U2.

[quote_center]POSŁUCHAJ SINGLA: U2 – Song For Someone[/quote_center]

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...