MUZOTAKTTeledyskiSandra: Rozpaczliwy krzyk młodego pokolenia - "Uwierzcie w nas"

Sandra: Rozpaczliwy krzyk młodego pokolenia – “Uwierzcie w nas”
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

„Uwierzcie w nas” to tytuł drugiego singla Sandry. Nagranie zapowiada trzecią płytę wokalistki zatytułowaną „Czujesz to”. Album ukaże się w pierwszym kwartale 2017 r. nakładem Soul Records.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Sandra prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty. Za muzykę odpowiedzialna jest Grupa Orient. W teledysku do piosenki gościnnie wystąpiły i zaśpiewały podopieczne Akademii „Muzyczna Szansa” z Gdyni.

REKLAMA

Utwór „Uwierzcie w nas” napisałam pod wpływem głębokich emocji i przemyśleń na temat naszego kraju i sytuacji w nim panującej od lat – mówi wokalistka.

O ciągłej walce obywatela z państwem. O tym, że nikt nas nie szanuje i nie docenia – a to przecież my, zwykli obywatele, tworzymy państwo. Śpiewając go chce przekazać, że to od nas, młodych ludzi i dzieci, zależy bardzo dużo i jeśli chcemy cokolwiek zmienić tutaj, musimy wierzyć w siebie, aby inni mogli uwierzyć w nas – dodaje.

Materiały promocyjne partnera

Pierwszym singlem zapowiadającym album „Czujesz to” było nagranie „Nie mamy nic”, w klipie do którego wystąpiła znana youtuberka związana z grami video – Magdalena Maria Monika.

Sandra, właściwie Sandra Skowron, to wokalistka oraz autorka tekstów tworząca głównie w nurcie neo R’N’B. Zadebiutowała w 2005 r. epką nagraną wspólnie z raperką o pseudonimie Mona. Trzy lata później wydany został jej debiutancki album „Wszystko albo nic”, który promowały dwa single: „Kiedy proszę” zarejestrowany wraz z Peją (ponad 10 milionów wyświetleń) i „Odkąd mam Ciebie”.

Wokalistka na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami, jak Peja Slumsattack czy Północny Toruń Projekt PTP oraz liczne koncerty na terenie całej Polski (m.in. festiwale hip-hopowe w Gdyni, Płocku, Toruniu, WOŚP w Poznaniu, Bruk Festival w Gdyni itd.).

ZOBACZ TELEDYSK
SANDRA – UWIERZCIE W NAS

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA