Michał Wiśniewski z raperami Milion Terapii, Dzieciak. Zobacz teledysk!

Michał Wiśniewski gościnnie wziął udział w teledysku do piosenki “Różaniec” z Milionem Terapii i Dzieciakiem.

Raper, jak sam mówi nagrał utwór, który jest sprzeciwem wobec polityków i sytuacji młodych ludzi, masowo wyjeżdżających z Polski za chlebem i lepszym życiem.

Do kawałka został zaproszony inny raper – Dzieciak oraz Michał Wiśniewski, który chętnie przyłączył się do projektu.

Milion Terapii – na scenie rapowej choć właściwie wciąż trochę z boku, jest od ponad dziesięciu lat. Wcześniej występował pod pseudonimem “Umarł król, niech żyje król” Dziś powraca jako Milion Terapii.

Na nową nazwę przekłada się wiele czynników, przede wszystkim project, nad którym obecnie pracuje, ma być czymś wyjątkowym, czymś co zaskoczy wszystkich, raper nie ukrywa, że zmiana nazwy to również, pożegnanie z przeszłością i mocny krok w przyszłość swojej kariery muzycznej.

Milion Terapii pochodzi ze Wschodu Polski, ma za sobą ogromną ilość koncertów i zjechał nasz kraj wzdłuż i wszerz, dzięki czemu nabrał doświadczenia i obycia scenicznego, każdy jego występ kumuluje w nim potężne atomy energii, które z równie potężną mocą potrafi przekazać publice, dlatego organizatorzy, którzy organizowali dotychczasowe eventy tej tajemniczej na dzień dzisiejszy osobowości byli wniebowzięci i na pewno jeszcze nie raz go zaproszą.

Dzieciak – swoja karierę zapoczątkował sześć lat temu początkowo występował pod innym pseudonimem artystycznym, od tamtej pory ma na swoim koncie kilka nagrań demo, utworów solowych oraz udziały zarówno jako gospodarz i gość.

Dziś powraca z nowym pseudonimem “Dzieciak” na co złożylo sie wiele życiowych czynników, przede wszystkim projekt, który będzie czymś zupełnie nowym, niespotykanym i zdecydowanie innym od poprzednich. Podobnie jak u Milion Terapii Nowy pseudonim jest zamknięciem pewnych rozdziałów , etapów z życia, jak zarówno wielki krok do przodu w swojej karierze.

ZOBACZ TELEDYSK
MILION TERAPII FT. DZIECIAK, MICHAŁ WIŚNIEWSKI – RÓŻANIEC EMIGRANTA

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele