Five Finger Death Punch i 10 tysięcy fanów jak manekiny

Five Finger Death Punch
Five Finger Death Punch fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Five Finger Death Punch ambitnie podeszli do nowego, modnego wyzwania, które stało się hitem internetu. Kapela zrealizowała Mannequin Challenge (#MannequinChallenge) z pomocą fanów.

Nie chodzi jednak o niewielką grupę sympatyków, lecz 10 tysięcy osób, które podjęły się zadania z heavymetalową formacją. Przypomnijmy, że Mannequin Challenge polega na imitowaniu manekinów. Należy nakręcić miniklip i utrzymać przez ten czas nieruchomą pozę.

Jak zrobili to muzycy Finger Death Punch z 10 tysiącami fanów można sprawdzić poniżej. Jak zapewnia lider bandu, Zoltan Bathory, to największe Mannequin Challenge, jakiego dokonano.

Five Finger Death Punch to metalowa kapela z Las Vegas. Na koncie mają sześć płyt, z których ostatnia to “Got Your Six” z 2015 roku. Krążek zadebiutował na 2. miejscu Billboard 200 i pokrył się złotem.

Podobnie jak dwuczęściowy poprzednik – “The Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell, Volume 1” i “The Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell, Volume 2” z 2013 roku.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Dywany Nowoczesne