MUZOTAKTNEWSYGwiazdyMuzyk Eagles of Death nie wpuszczony na koncert Stinga w Bataclan

Muzyk Eagles of Death nie wpuszczony na koncert Stinga w Bataclan
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

12 listopada, po roku od ataków terrorystycznych w Paryżu, otwarto na nowo klub Bataclan. Działalność zainaugurował Sting, ale do klubu nie wpuszczono Jesse’ego Hughesa z Eagles of Death Metal.

Przypomnijmy, że 13 listopada 2015 roku terroryści zaatakowali paryski klub Bataclan, gdzie występował zespół Eagles of Death Metal. W klubie zabito 89 osób. W rok po tych tragicznych wydarzeniach odbył się specjalny koncert Stinga.

REKLAMA

Do klubu nie został jednak wpuszczony frontman kapeli Eagles of Death Metal, Jesse Hughes, i jego koledzy. Powodem były wcześniejsze komentarze rockmana w mediach, w których sugerował, że ochrona klubu miała coś wspólnego z atakami. Co prawda później za to przeprosił, ale jak widać nie zostało mu to zapomniane.

– Przyszli, ale ich odprawiłem – niektórych rzeczy się nie wybacza – powiedział jeden z dyrektorów Bataclan, Jules Frutos.

Materiały promocyjne partnera

– Co kilka miesięcy rzuca te fałszywe oskarżenia. To szaleństwo, by oskarżać ochronę o współpracę z terrorystami. Wystarczy. To musi się skończyć.

Przedstawiciel Eagles of Death nie skomentował tej sytuacji.

Podczas swego koncertu Sting wykonał m.in. “Fragile”, “So Lonely” i “Every Breath You Take”.

9 sierpnia Eagles of Death wystąpili w Polsce, w katowickim Mega Clubie. Ostatni longplay rockandrollowej ekipy, którą dowodzą Josh Homme (Queens of the Stone Age) i Jesse Hughes, to “Zipper Down” z października 2015 roku.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Dywany Nowoczesne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA