MUZOTAKTTeledyskiNowy hit od Gromee! Posłuchaj utworu pt. "Spirit"!

Nowy hit od Gromee! Posłuchaj utworu pt. „Spirit”! [WIDEO]
N

REKLAMA
REKLAMA

„Spirit” to murowany hit muzyki dance! Brzmi jak topowy zagraniczny przebój, a jednak jego autorem jest zdobywający coraz większą popularność – również zagranicą – polski DJ i producent muzyczny Gromee.

gromee

Artysta ma na swoim koncie znane przeboje „Follow You” oraz tegoroczny wakacyjny hit „Fearless”, które uplasowały się w TOP15 radiowego AirPlay Chart w Polsce.

REKLAMA

Do współpracy nad „Spirit” Gromee zaprosił szwedzką piosenkarkę Mahan Moin. Mahan znana jest brytyjskiej i nie tylko publiczności z programu „Idol”. W jego perskiej edycji transmitowanej z Londynu zajęła 3. miejsce.

Za słowa utworu „Spirit” odpowiada również szwedzki kompozytor i autor tekstów – Oscar Merner, znany ze współpracy m.in. z Kelly Clarkson.

Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Jego dwa ostatnie single „Follow You” oraz „Fearless” otrzymały status Złotej Płyty.

DJ już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. W 2014 i 2015 roku wystąpił na Sunrise Festival, najpopularniejszym w Centralnej i Wschodniej Europie festiwalu muzyki klubowej.

Dzielił scenę z takimi artystami jak: Steve Aoki, Deorro, NERVO, czy R3HAB. W 2015 i 2016 roku artysta zagrał również na Life Festival Oświęcim (LFO). Na scenie LFO występowali już m.in. Peter Gabriel, Jessie Ware, Sting, Elton John, Soundgarden czy Eric Clapton.

W kwietniu 2016 roku Gromee zaprezentował się jako support przed koncertem Mariah Carey w Krakowie. Wydarzenie o tyle ważne, iż był to pierwszy koncert artystki w Polsce. Gromee regularnie prezentuje swoje sety w najbardziej popularnych klubach w kraju i za granicą.

ZOBACZ TELEDYSK
GROMEE – SPIRIT FT. MAHAN MOIN

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Dywany Nowoczesne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA