Halina Młynkova: premiera nowego klipu “Zabiorę Cię”

Ucieczka z więzienia, policyjny pościg i niebezpieczna miłość – najnowszy teledysk Haliny Młynkovej do piosenki „Zabiorę Cię” ukazuje nowe, zaskakujące oblicze wokalistki.

Artystka zabiera nas w tajemniczy, filmowy świat pełen zaskakujących scen akcji, przeplatanych miłosnym akcentem. Klimat teledysku doskonale komponuje się z energetyczną piosenką, która już teraz zdobywa polskie listy przebojów. Twórcą teledysku jest ceniony reżyser Jacek Kościuszko, odpowiedzialny za produkcję klipów polskich artystów, m.in. Dawida Podsiadło, Kasi Cerekwickiej, czy Agnieszki Chylińskiej. Kompozycją i produkcją piosenki zajął się Leszek Wronka, odpowiedzialny za sukces ostatniej płyty artystki, Halina zadbała o fantastyczny tekst – zapowiada się prawdziwy przebój wakacji!

“Zabiorę Cię”, to podsumowanie kilku ostatnich lat. Tych pięknych chwil, kiedy poznałam ludzi, z którymi chcę iść wspólną drogą, tak długo, jak tylko ze mną wytrzymają 🙂 To też sporo zawodów, utraty zaufania, rozczarowań…A że jestem optymistką i nadal wierzę w drugiego człowieka, to podnoszę wysoko głowę i idę tam, gdzie nie będzie pustych słów, obietnic niespełnionych , z dala od krętych dróg przez innych wytyczonych. Zabiorę Cię, jeśli chcesz…- mówi Halina.

[dropcap]ZOBACZ TELEDYSK – ZABIORĘ CIĘ[/dropcap]

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...