Antonio Banderas mistrzem Andrea Bocellego

Antonio Banderas
Antonio Banderas fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Antonio Banderas, Toby Sebastian i Jordi Molla wystąpią w filmie biograficznym o życiu włoskiego tenora, Andrea Bocellego “The Music of Silence”.

Podstawą scenariusza są wydane w 1999 roku wspomnienia niewidomego wokalisty, a film zawierać będzie kompozycje napisane przez niego w młodości, a do tej pory niepublikowane na płycie. Obraz opowie o tym, jak tenor stracił wzrok, o wsparciu, jakie otrzymał od rodziny oraz o tym, ile pracy włożył, aby osiągnąć status gwiazdy.

W roli głównej zobaczymy znanego z serialu “Gra o tron” Toby’ego Sebastiana. Antonio Banderas sportretuje mistrza młodego śpiewaka. Jego rodziców zagrają Jordi Molla i Luisa Ranieri. Ennio Fantastichini wcieli się w wuja tenora.

Za kamerą staje Michael Radford, który wraz z Anną Pavignano napisał scenariusz. Zdjęcia ruszają w tym miesiącu w Rzymie.

Andrea Bocelli to najlepiej sprzedający się artysta w historii muzyki klasycznej. Do tej pory nagrał 15 albumów studyjnych, których nakład przekroczył 80 milionów egzemplarzy.

Bocelli to jednak nie tylko wielki wykonawca muzyki klasycznej, a również gwiazda muzyki popularnej. Za duet z Celine Dion w piosence “The Prayer” do animacji “Magiczny miecz – Legenda Camelotu” zdobył Złoty Glob.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » dywany do salonu

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!