Idealny świat Katie Melua. Zobacz teledysk do “Perfect World”

Niezwykle utalentowane małżeństwo, Karni Arieli i Saul Freed, tworzący jako Karni and Saul, przygotowali oprawę wizualną piosenki Katie Melua “Perfect World”.

Katie Melua
Katie Melua „In Winter”

Karni i Saul są cenionymi specjalistami od animacji. Do pochodzącego z płyty “In Winter” pięknego, lirycznego i baśniowego utworu “Perfect World”, para stworzyła krótki filmik animowany, którym nie sposób się nie zachwycić. Postacie w nim są jakby wykonane ze śniegu.

“Śnieżną” animację, w której wielki miś może żyć w przyjaźni z mamą i jej małym dzieckiem, którzy zagubili się w magicznym lesie, koniecznie trzeba zobaczyć.

– Karni i Saul posiadają niesamowity dar tworzenia przekonujących bohaterów, potrafiących wyrazić emocjonalną głębię w fantastycznym, starannie skonstruowanym otoczeniu. Cieszę się, że stworzyli dla mojej piosenki tak czarujący, magiczny film, który nadał jej tak prawdziwy wymiar – chwaliła twórców klipu Katie Melua.

– Uwielbiamy pracować przy tak wyjątkowych projektach. W tym biznesie nie zdarza się często, że twórca jest obdarzony tak wielkim zaufaniem przez zleceniodawcę. Po wstępnych rozmowach z Katie, dostaliśmy szansę stworzenia czegoś, co jest bliskie naszym sercom, coś, na czym naprawdę nam zależało – mówią Karni i Saul.

Piosenka, napisana przez wokalistkę i Joela Harriesa, pochodzi ze wspomnianej płyty “In Winter”, będącej siódmym z kolei wydawnictwem Katie, jakie znalazło się w pierwszej 10. brytyjskiego notowania. Przed Melua tylko wielkiej Kate Bush udała się ta sztuka. Album miał premierę 14 października 2016 roku.

ZOBACZ TELEDYSK
KATIE MELUA – PERFECT WORLD

Tekst piosenki
Katie Melua – Perfect World

You’re precious
I can’t stand seeing you cry
It hurts
Watching you get what you don’t deserve
I tell myself
You don’t belong in this rough life
You should have a perfect world
You should have a perfect world

You’re too gentle
And much too quick to forgive
Every slight
And blow you’ve ever been dealt
Well who knows
If the world will ever deserve you
You should have a perfect world
You should have a perfect world

And who knows
If the world will ever deserve you
You should have a perfect world
You should have a perfect world

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » dywany do salonu