Gwiazdy “Synów Anarchii” i “Dextera” w filmie Clowna ze Slipknot

Kim Coates / Slipknot
Kim Coates fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

M. Shawn “Clown” Crahan ze Slipknot od dawna jest zainteresowany kinem i branżą filmową. Niebawem będzie miała premierę pierwsza fabuła Amerykanina. Jedną z głównych ról kreuje Kim Coates, znany z roli Tiga Tragera w serialu “Synowie Anarchii”.

Lider Slipknot wyreżyserował obraz pod tytułem “Officer Downe”. Jest to film akcji, którego scenariusz powstał na podstawie komiksu science fiction Joe Caseya i Chrisa Burnhama o policjancie, którego nawet śmierć nie jest w stanie powstrzymać. Nawet, jeśli ktoś Oficera Downe’a zabije, wkrótce wraca on do świata żywych, aby walczyć ze zbrodnią dzięki specjalnej, tajemniczej technologii.

Tytułową rolę gra Kim Coates. Oprócz niego w obsadzie mamy Alison Lohman, Sama Witwera, a także Lauren Vélez, która znana jest z roli porucznik Marii LaGuerty w serialu “Dexter”.

Zwiastuny produkcji można obejrzeć poniżej.

– To była najcięższa praca, jaką wykonywałem w życiu. Ale było to zarazem wszystko, o czym marzyłem – mówił o pracy nad filmem Shawn “Clown” Crahan. – Całość zajęła mi sześć tygodni, trzy przedprodukcja i trzy zdjęcia.

Muzyk wcześniej reżyserował parę teledysków i DVD Slipknot. W 2012 roku wraz z wokalistą kapeli, Coreyem Taylorem, założył wytwórnię filmową Living Breathing Films.

Slipknot sprzedał 40 milionów płyt na świecie. Ostatnia pozycja w dyskografii numetalowej formacji ze stanu Iowa, “Album 5: The Gray Chapter”, pochodzi z października 2014 roku.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » przewodnik po świętokrzyskim