Izabela Trojanowska: Nowa płyta “Na skos” już w sklepach

Izabela Trojanowska
Izabela Trojanowska na okładce albumu "Na Skos" fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W latach 80-tych była objawieniem na polskiej scenie rockowej. Oszałamiająca uroda i talent Izabeli Trojanowskiej robiły wrażenie na wszystkich. „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd ile kłamstw” czy „Pieśń o cegle” nuciła cała Polska. Wydana w 1982 płyta UKŁADY jest do dziś jedną z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki rockowej.

W czasach grzecznego popu i bezpiecznej muzyki środka – Izabela Trojanowska powraca na rynek muzyczny w wielkim stylu! Nowy album „NA. SKOS” to powrót do tradycyjnego rockowego grania od jakiego Iza zaczynała swoją karierę.

Wszystkie piosenki skomponował Jan Borysewicz, w płycie słychać wyraźnie niepowtarzalne brzmienie pierwszych albumów zespołu LADY PANK czy wspomnianej wcześniej płyty Układy.

Ten wyjątkowy, odważny i bardzo osobisty album już dziś dostępny w sprzedaży! Album promuje singiel „Posłańcy wszystkich burz”.

Zestaw wypełnia 10 numerów, których tytuły są następujące.

1. „Posłańcy wszystkich burz”
2. „To nic, że Cię mam”
3. „Skos”
4. „Ściany”
5. „Mniej więcej”
6. „Słodkie tajemnice”
7. „Melancholia”
8. „Kocham ten świat”
9. „Zostań ze mną”
10. „Po głowie”

Izabela Trojanowska na koncie ma nagrania z Budką Suflera i Tadeuszem Nalepą. Jej ostatnia płyta to „Życia zawsze mało” z 2011 roku. Jako aktorka może pochwalić się rolami w serialach „Kariera Nikodema Dyzmy”, „07 zgłoś się”, „Blisko, coraz bliżej” czy „Klan”.

Jan Borysewicz, jako Jan Bo, wydał niedawno longplay „Kawa i dym” promowany singlem „Bananowy dżem” z udziałem Piotra Roguckiego.

Trojanowska i Borysewicz mieli już okazję współpracować przy debiucie gwiazdy, „Iza” z 1981 roku oraz kolejnej, wydanej rok później płycie „Układy”.

ZOBACZ TELEDYSK
IZABELA TROJANOWSKA – POSŁAŃCY WSZYSTKICH BURZ

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » zamek w Chęcinach