MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuPłyta "Akustycznie" Lady Pank już na winylu! Prawdziwa gratka dla fanów i kolekcjonerów

Płyta “Akustycznie” Lady Pank już na winylu! Prawdziwa gratka dla fanów i kolekcjonerów
P

REKLAMA
REKLAMA

Specjalne akustyczne wersje sztandarowych utworów Lady Pank teraz dostępne są już w ekskluzywnym wydaniu winylowym.

REKLAMA

To absolutna pozycja obowiązkowa na półce każdego fana zespołu. Po wyjątkowej trasie, jaką zespół zagrał na terenie całego kraju, oraz wydaniu „Akustycznie” na CD, grupa wykonała kolejny ukłon w stronę swoich wiernych słuchaczy. Do ich rąk trafiła właśnie czarna płyta – rarytas dla tych, którzy z Lady Pank związali się na dobre i na złe. Każdy miłośnik zespołu z pewnością doceni eleganckie wydanie. Zachwyceni będą również kolekcjonerzy winylowych płyt, które powróciły w wielkim stylu i aktualnie przeżywają swój renesans.

Na wydawnictwie znalazły się utwory prezentujące przekrój twórczości Lady Pank. Od tych, które przyniosły grupie największą popularność w latach 80., przez najbardziej pamiętne hity, które do dziś nie straciły swojego blasku, aż po piosenki, którymi zespół jeszcze niedawno podbijał stacje radiowe i listy przebojów. Wszystkie oczywiście w unikatowych aranżacjach na instrumenty akustyczne. – Choć mam temperament rockandrollowca i lubię się wyżyć na koncercie, przyznaję, że dobrze jest czasem zagrać akustycznie – mówi Janusz Panasewicz.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA