Będzie kolejna płyta Slipknot

Slipknot
Slipknot fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Na początku 2017 roku rozpoczną się prace nad szóstą płytą studyjną Slipknot. Dał to do zrozumienia jeden z muzyków amerykańskiej kapeli.

Muzykiem tym jest M. Shawn “Clown” Crahan. W rozmowie z magazynem “Rolling Stone” powiedział, że wraz z gitarzystą Jimem Rootem zaczną pisać materiał na następcę albumu “.5: The Gray Chapter”, a stanie się to w lutym 2017 roku.

– Bo tego chcemy – krótko i zwięźle wyjaśnił powód takiej decyzji Clown.

Lider Slipknot na razie jednak zajmuje się promocją swego filmowego dzieła. Amerykanin wyreżyserował obraz pod tytułem “Officer Downe”. Jest to film akcji, którego scenariusz powstał na podstawie komiksu science fiction Joe Caseya i Chrisa Burnhama o policjancie, którego nawet śmierć nie jest w stanie powstrzymać.

Nawet, jeśli ktoś Oficera Downe’a zabije, wkrótce wraca on do świata żywych, aby walczyć ze zbrodnią dzięki specjalnej, tajemniczej technologii. Tytułową rolę gra Kim Coates. Oprócz niego w obsadzie mamy Alison Lohman, Sama Witwera, a także Lauren Vélez, która znana jest z roli porucznik Marii LaGuerty w serialu “Dexter”.

– To była najcięższa praca, jaką wykonywałem w życiu. Ale było to zarazem wszystko, o czym marzyłem – mówił o pracy nad filmem Shawn “Clown” Crahan. – Całość zajęła mi sześć tygodni, trzy przedprodukcja i trzy zdjęcia.

Muzyk wcześniej reżyserował parę teledysków i DVD Slipknot. W 2012 roku wraz z wokalistą kapeli, Coreyem Taylorem, założył wytwórnię filmową Living Breathing Films.

Slipknot sprzedał 40 milionów płyt na świecie. Wspomniana płyta “.5: The Gray Chapter”, pochodzi z października 2014 roku.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele