MUZOTAKTMUZYKANowy singielSumptuastic kończy działalność. Posłuchaj nowej i pożegnalnej płyty!

Sumptuastic kończy działalność. Posłuchaj nowej i pożegnalnej płyty!
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Zespół Sumptuastic po szesnastu latach działalności żegna się ze swoimi fanami nowym, szóstym albumem zatytułowanym “Wszystko ma swój czas”. Poniżej możecie posłuchać albumu.

Sumptuastic wraca z nową płytą zatytułowaną „Wszystko ma swój czas”. Piąta a zarazem pożegnalna płyta grupy.

REKLAMA

Po 16 latach działalności zespół nagrał ostatni album, nad którym prace trwały 7 lat pełne turbulencji i przeszkód, ale udało się i oto jest ostatni album „Wszystko ma swój czas”.

Płyta, która właśnie trafiła do sprzedaży, jest zdecydowanie blisko korzeni i pierwszych produkcji formacji, to Sumptuastic w najczystszej postaci.

Materiały promocyjne partnera

Na krążku znalazło się dwanaście utworów, które opowiadają o tym, co w życiu się zdarza, o czym się marzy i czego się boi.

Jak twierdzą członkowie formacji: „Wszystko ma swój czas” to krążek dedykowany wszystkim, którzy nadal mają swoje marzenia blisko przy sobie, bo przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń. Wszystko ma swój czas i wszystko kiedyś się zaczyna i kiedyś kończy. Nie ma rzeczy wiecznych, są tylko piękne, ulotne chwile.

Sumptuastic założony został w 2000 r. Na swoim koncie ma sześć albumów oraz takie hity jak: „Kołysanka”, „Za jeden uśmiech Twój”, „Bo mam Ciebie” czy „Niebo bez Ciebie”.

Ich debiutancki album „…bo to wszystko jest dla ciebie”, który ukazał się 7 lipca 2003 roku, w trzy miesiące po premierze zyskał status Złotej płyty. 20 czerwca 2005 roku wydany został ich drugi album „Cisza”.

11 września 2006 roku miejsce miała premiera trzeciej płyty zespołu – „Bez Ciemności Nie Ma Snów”, którą promował utwór „Za jeden uśmiech twój”, z którym zespół walczył na Sopot Festival 2006 o nagrodę Bursztynowego Słowika. Album również uzyskał status Złotej płyty.

W 2007 zespół po raz drugi dostał się do Sopot Festival. Tym razem z piosenką „Opuszczony”. Po trzech latach od wydania trzeciego albumu zespół powrócił z nowym albumem „Iluzjoniści” (wrzesień 2009) który wydała wytwórnia My Music Group.

Singlem promującym album został utwór „Mali Wielcy” który przez kilka tygodni zajmował czołowe miejsca na ogólnopolskich listach przebojów otrzymując wyróżnienie Ballady Roku 2009 przyznane przez Radio FaMa. Drugim singlem promującym album „Iluzjoniści” został utwór „Kiedy mrok pochwyci mnie”.

Oprócz sukcesów na listach i sprzedaży albumów,  od pięciu lat zespół należy do ścisłej krajowej czołówki pod względem ilości granych koncertów. Ma na swoim koncie kilkaset koncertów w kraju i za granicą (głównie Niemcy i USA), a każdy z nich to niezapomniane przeżycie dla każdego widza.

Rok 2010 to szczególny rok dla zespołu ponieważ grupa kończy swoje 10 lat. Z tej okazji zespół przygotował specjalną płytę “The BEST of”, na której umieszczono 18 największych przebojów oraz dwa premierowe utory “Skrzydła” i “Dopóki Jesteś”. Premiera albumu to 3 grudnia 2010 wydany przez Universal Music Polska.

Sumptuastic
Sumptuastic – okładka albumu “Wszystko ma swój czas”

Oto szczegółowa lista piosenek albumu „Wszystko ma swój czas”:

1. Niewiele
2. Pustkowia
3. Idealna
4. Promyk
5. Remedium
6. Biały kruk
7. Fobie
8. Światło
9. Tylko zaufaj
10. Bezsenność
11. Wszystko ma swój czas
12. Świąteczny czas

Nowa płyta Sumptuastic – Wszystko ma swój czas

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA