MUZOTAKTNEWSYGwiazdySelena Gomez wraca! Wzruszająca przemowa na gali AMA 2016

Selena Gomez wraca! Wzruszająca przemowa na gali AMA 2016 [WIDEO]
S

REKLAMA
REKLAMA

W niedzielę (20 listopada) Selena Gomez nieoczekiwanie pojawiła się na gali American Music Awards. Było to pierwsze publiczne wystąpienie od wielu miesięcy. Wokalistka z trudem powstrzymywała łzy, odbierając nagrodę dla najlepszej artystki pop/rock. 24-latka opowiedziała o swoich zmaganiach z depresją. Poniżej wideo!

Selena Gomez pod koniec sierpnia br. odwołała swoją trasę koncertową „Revival Tour”. Ogłoszono też publicznie, że piosenkarka zmaga się z lękami i depresją!

Artystka zniknęła z mediów i przestała udzielać się również na swoich profilach społecznościowych. Jej konto na Instagramie, które śledzi ponad 100 milionów osób, nie było aktualizowane od czternastu tygodni, aż do dnia wczorajszego.

REKLAMA

Jakiś czas temu Selena Gomez wyznała, że cierpi na toczeń rumieniowaty, który od wielu lat utrudnia jej życie.

„Jak wiecie, rok temu przyznałam, że choruję na toczeń – chorobę, która może wpływać na człowieka na różne sposoby” – mówiła 24-letnia piosenkarka w rozmowie z magazynem „People” pod koniec lata bieżącego roku.

Gomez przeszła wówczas chemioterapię, która już wtedy nie pozwoliła jej na występowanie na scenie. „Przekonałam się na własnej skórze, że efektami ubocznymi tej choroby mogą być również niepokój, ataki paniki i depresja – tłumaczyła.

24-latka zdecydowała się na terapię i całkowicie przestała pokazywać się publicznie. Wielki powrót Seleny Gomez miał miejsce podczas gali rozdania nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego American Music Awards, która odbyła się tej nocy w Microsoft Theater w Los Angeles.

W trakcie gali cierpiąca na depresję piosenkarka została nagrodzona statuetką dla najlepszej wokalistki pop-rockowej. Artystka wygłosiła poruszającą przemowę, w której wyznała:

„Gdy w 2014 roku stałam na tej scenie, po raz pierwszy byłam z wami w 100% szczera. Myślę, że nie pomylę się mówiąc, że wielu z was wie sporo na temat mojego życia. Czy mi się to podobało, czy nie – musiałam zrobić przerwę. Miałam wszystko, a mimo tego byłam kompletnie załamana”.

„Przysięgałam, że was nie zawiodę. Ale skupiając się na tym, zawiodłam samą siebie” – dodała artystka, ledwie powstrzymując łzy.

„Nie próbuję się usprawiedliwiać, zresztą w ogóle tego nie potrzebuję. Jeżeli jesteście w trudnej sytuacji, nie musicie w niej pozostawać na zawsze”.

W Święto Dziękczynienia wokalistka umieściła na profilu zdjęcie z fanami, a w podpisie pod fotografią podziękowała im za wsparcie, jakie jej okazują.

„Mam dużo rzeczy, za które mogę być wdzięczna w tym roku. Ten rok był dla mnie najcięższy, ale też najbardziej owocny z dotychczasowych. W końcu rozpoczęłam walkę o samą siebie. Chcę teraz odwzajemnić miłość, którą obdarzacie mnie od lat i pokazać, jak ważne dla mnie jest zatroszczyć się o WAS. Z łaską i wiarą. Dobro zawsze zwycięża. Kocham was, niech Bóg wam błogosławi” – napisała Gomez.

https://www.instagram.com/p/BNN1e9YA41c/

ZOBACZ WIDEO
SELENA GOMEZ NA GALI AMA 2016

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=-XcJbX7wWxM

https://www.youtube.com/watch?v=eITOvQthvso

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA