MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyMartin Garrix rozkręci w Krakowie międzynarodową imprezę!

Martin Garrix rozkręci w Krakowie międzynarodową imprezę!
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Wielka Brytania, Hiszpania, Francja, Niemcy, Czechy, Słowacja i Norwegia – to tylko wybrane kraje, w których zakupione zostały bilety na koncert Martina Garrixa w Polsce.

Już w najbliższą niedzielę, 27 listopada, świecący triumfy holenderski DJ, Martin Garrix wystąpi w hali TAURON Arena Kraków.

REKLAMA

Goście z zagranicy uzupełnią wielotysięczną polską widownię, której spodziewają się organizatorzy. Fani ze wszystkich regionów Polski, ale także z ośmiu innych państw Europy wezmą udział w niedzielnym koncercie Martina Garrixa w Krakowie.

Będzie to bez wątpienia jedna z największych imprez muzyki klubowej tej jesieni w Polsce!

Materiały promocyjne partnera

W czołowej dziesiątce polskich miast, w których sprzedano największą liczbę biletów na koncert Martina Garrixa znalazły się: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Częstochowa oraz Lublin.

Spoglądając na klasyfikację województw, których mieszkańcy zakupili najwięcej biletów, zdecydowanie zwyciężyły regiony: Małopolska, Mazowsze oraz Śląsk. Tak pokaźną ilość reprezentantów wszystkich zakątków Polski uzupełnią goście z zagranicy, którzy na ten koncert przybędą m.in. z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji oraz Norwegii. Jak przyznają organizatorzy imprezy, zainteresowanie krakowskim koncertem Martina Garrixa jest bardzo duże.

– Od momentu ogłoszenia koncertu we wrześniu 2016 roku obserwowaliśmy bardzo duże i stale rosnące zainteresowanie zakupem wejściówek na to wydarzenie. Koncerty tego rodzaju generują zakupowe decyzje także na chwilę przed ich rozpoczęciem, dlatego możemy być pewni, że w najbliższą niedzielę TAURON Arena Kraków będzie wypełniona liczną rzeszą fanów artysty – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Warto przypomnieć, że od momentu rozpoczęcia kariery scenicznej w 2012 roku, artysta wystąpił na żywo ponad 140 razy. W zestawieniu wszystkich dotychczasowych koncertów Martina Garrixa zdecydowanie dominują te, które odbyły się w Stanach Zjednoczonych, Australii oraz Wielkiej Brytanii.

Pomimo ogromnej popularności nad Wisłą, polscy fani tylko raz mieli okazję zobaczyć występ Martina Garrixa na żywo.

Niedzielny występ w hali TAURON Arena Kraków będzie spełnieniem muzycznych marzeń tysięcy fanów muzyki klubowej w Polsce, którzy zakupili wejściówki na ten koncert.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA