MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyEnrique Iglesias wystąpi ponownie w Polsce

Enrique Iglesias wystąpi ponownie w Polsce [KONCERT]
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od jedynego w Polsce koncertu Enrique Iglesiasa. 16 grudnia, „książę latynoskiego brzmienia” wystąpi w Tauron Arena Kraków w ramach trasy „Sex and Love”, z którą odwiedza cały świat. Zostały ostatnie bilety!

Enrique Iglesias

REKLAMA

Pierwszy od blisko dekady koncert w Polsce Enrique Iglesias otworzy utworem „Duele el Corazón”, okupującym pierwsze miejsca radiowych list przebojów nie tylko w Polsce, ale i Hiszpanii, Portugalii, Włoszech czy Francji.

Jego dziesiąty w karierze album „Sex and love” z 2014 roku ku radości fanów okazał się powrotem do najwyższej formy piosenkarza. Obfituje w duety i kolaboracje – gościnnie wystąpili m.in. Flo Rida, Pitbull czy Sean Paul. „Sex and Love” był w roku wydania także 7. najczęściej słuchanym albumem na Spotify.

Materiały promocyjne partnera

Z tego albumu pochodzi też szereg hitów jak „Loco”, „Heart Attack”, „I’m A Freak” oraz „Bailando”. Szczególnie ten ostatni święci triumfy wśród polskich fanów i słuchaczy. W roku premiery albumu teledysk o tym samym tytule był drugim najchętniej oglądanym klipem na Youtube (wyprzedziła go tylko Katy Perry z „Horses”). Do dnia dzisiejszego klip zgromadził potężną liczbę blisko 2 miliardów odtworzeń!

Enrique Iglesias to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Zdobywca blisku 500 nagród, autor 10 studyjnych albumów, nazywany przez wielu „księciem latynoskiego brzmienia”, jest bez wątpienia postacią wyjątkową.

W ciągu swojej 20-letniej kariery hiszpański wokalista sprzedał ponad 100 milionów płyt. W Polsce dwa jego albumy pokryły się złotem, a krążek „Enrique” (1999) z wielkim hitem „Bailamos”, który przyniósł mu międzynarodową sławę, zyskał w naszym kraju status podwójnej platyny.

O tym, że Enrique cały czas jest jednym z najważniejszych twórców pop świadczą chociażby ostatnie wyróżnienia. Zwycięzca kategorii Ulubiony Artysta Latynoamerykański podczas American Music Awards 2016, nie mówiąc już o wyróżnieniach podczas gali Latin-American Music Awards, gdzie zgarnął kolejnych 5 statuetek.

Nieważne, czy twórczość Enrique to dla Ciebie bardziej hity takie jak „Bailamos”, „Hero”, czy też te najnowsze jak „Bailando” , „Duele el Corazón” lub „Loco”. 16. grudnia w Krakowie nie może Ciebie zabraknąć!

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA