MUZOTAKTNEWSYGwiazdySelena Gomez i Lady Gaga nagrają utwór w duecie?

Selena Gomez i Lady Gaga nagrają utwór w duecie?
S

REKLAMA
REKLAMA

Jak donosiła zachodnia prasa tuż po gali American Music Awards 2016 Selena Gomez i Lady Gaga bardzo mocno się zbliżyły. Wokalistki planowały nagrać wspólny utwór.

Od kilku dni zachodnie media donoszą, że Selena Gomez i Lady Gaga nagrywają wspólny utwór, który będzie poświęcony młodym ludziom na całym świecie.

Niestety Sel potrzebuje jeszcze kilka tygodni ciszy. Wokalistka chce spędzić święta Bożego Narodzenia razem z rodziną, a po Nowym Roku zająć się swoją karierą. Między innymi kontynuować przerwaną trasę koncertową „Revival Tour”.

REKLAMA

Piosenkarka zamierza na dobre wrócić do pracy, by być bliżej swoich fanów. Będzie nagrywać nowe utwory, ale Jej kontrakt jak i Lady Gagi obecnie nie pozwalają na wspólną kolaborację.

Oczywiście obie wokalistki zaczęły się mocno przyjaźnić. Lady Gaga była tak poruszona przemową Seleny na AMA 2016, że postanowiła zaprzyjaźnić się z Sel. Obie wokalistki utrzymują ze sobą nadal kontakt. Co prawda były rozmowy o wspólnej piosence czy występie na scenie, ale obecnie jest to nie możliwe.

Jakiś czas temu Selena Gomez wyznała, że cierpi na toczeń rumieniowaty, który od wielu lat utrudnia jej życie.

„Jak wiecie, rok temu przyznałam, że choruję na toczeń – chorobę, która może wpływać na człowieka na różne sposoby” – mówiła 24-letnia piosenkarka w rozmowie z magazynem „People” pod koniec lata bieżącego roku.

Gomez przeszła wówczas chemioterapię, która już wtedy nie pozwoliła jej na występowanie na scenie. „Przekonałam się na własnej skórze, że efektami ubocznymi tej choroby mogą być również niepokój, ataki paniki i depresja – tłumaczyła.

24-latka zdecydowała się na terapię i całkowicie przestała pokazywać się publicznie. Wielki powrót Seleny Gomez miał miejsce podczas gali rozdania nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego American Music Awards, która odbyła się tej nocy w Microsoft Theater w Los Angeles.

W trakcie gali cierpiąca na depresję piosenkarka została nagrodzona statuetką dla najlepszej wokalistki pop-rockowej. Artystka wygłosiła poruszającą przemowę, w której wyznała:

„Gdy w 2014 roku stałam na tej scenie, po raz pierwszy byłam z wami w 100% szczera. Myślę, że nie pomylę się mówiąc, że wielu z was wie sporo na temat mojego życia. Czy mi się to podobało, czy nie – musiałam zrobić przerwę. Miałam wszystko, a mimo tego byłam kompletnie załamana”.

„Przysięgałam, że was nie zawiodę. Ale skupiając się na tym, zawiodłam samą siebie” – dodała artystka, ledwie powstrzymując łzy.

„Nie próbuję się usprawiedliwiać, zresztą w ogóle tego nie potrzebuję. Jeżeli jesteście w trudnej sytuacji, nie musicie w niej pozostawać na zawsze”.

W Święto Dziękczynienia wokalistka umieściła na profilu zdjęcie z fanami, a w podpisie pod fotografią podziękowała im za wsparcie, jakie jej okazują.

„Mam dużo rzeczy, za które mogę być wdzięczna w tym roku. Ten rok był dla mnie najcięższy, ale też najbardziej owocny z dotychczasowych. W końcu rozpoczęłam walkę o samą siebie. Chcę teraz odwzajemnić miłość, którą obdarzacie mnie od lat i pokazać, jak ważne dla mnie jest zatroszczyć się o WAS. Z łaską i wiarą. Dobro zawsze zwycięża. Kocham was, niech Bóg wam błogosławi” – napisała Gomez.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe kwirynów

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA