MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuFilm o Nick Cave & The Bad Seeds na DVD i Blu-Ray!

Film o Nick Cave & The Bad Seeds na DVD i Blu-Ray!
F

REKLAMA
REKLAMA

Po kinowych pokazach, dokument “One More Time With Feeling” o ostatniej płycie zespołu Nick Cave & The Bad Seeds, zostanie wydany na DVD i Blu-rayu.

Film „One More Time With Feeling”, dokument opowiadający o okolicznościach powstawania płyty „Skeleton Tree” – szesnastego studyjnego albumu Nicka Cave’a & The Bad Seeds, ukaże się 3 marca jako DVD i Blu-Ray.

REKLAMA

Obraz, którego reżyserem jest Andrew Dominik („Chopper”, „Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”, „Zabić, jak to łatwo powiedzieć”), miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, a w kinach został pokazany 8 września, dzień przed premierą płyty „Skeleton Tree”.

3 marca 2017 dokument ukaże się jako DVD, Blu-Ray i limitowana edycja 3D Blu-ray. Każdy z formatów będzie zawierał dwie płyty – film oraz dodatkowy materiał, który nie był wcześniej prezentowany.

„One More Time With Feeling” to pierwszy czarno-biały, nie animowany film, nagrany w 3D.

Nick Cave to jeden z bardziej cenionych i wpływowych przedstawicieli rocka i alternatywy. Znany jest nie tylko z działalności z zespołem The Bad Seeds, ale także solowej oraz z grupami Grinderman czy The Birthday Party.

W ostatnich latach z Warrenem Ellisem często zajmuje się muzyką filmową (“Droga”, “Gangster”, “Propozycja” na podstawie scenariusza Cave’a). 11 listopada ukaże się ich soundtrack do miniserii “Mars”, która emitowana będzie na kanale National Geographic.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe ołtarzew

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA