MUZOTAKTNEWSYGwiazdySelena Gomez królową Instagrama! Gwiazda sama w szoku!

Selena Gomez królową Instagrama! Gwiazda sama w szoku!
S

REKLAMA
REKLAMA

103 miliony obserwujących – takim wynikiem może pochwalić się aktorka i piosenkarka Selena Gomez, której konto na Instagramie jest najpopularniejszym w tym serwisie społecznościowym.

Selena Gomez

REKLAMA

Selena Gomez znów królową Instagrama! Tym razem zawdzięcza to nie liczbie, ale aktywności swoich fanów!

Również do niej należą zdjęcia, które zajęły pięć pierwszych miejsc, jeśli chodzi o fotografie z największą ilością polubień. Użytkownicy social mediów nie zapomnieli o Selenie Gomez mimo jej 14 tygodniowej nieobecności w show biznesie.

Przerwa miała związek z toczniem, chorobą zdiagnozowaną u artystki, chemioterapią, którą w związku z nią przeszła i odpoczynkiem.

Przypomnijmy, Selena Gomez pod koniec sierpnia br. odwołała swoją trasę koncertową „Revival Tour”. Ogłoszono też publicznie, że piosenkarka zmaga się z lękami i depresją!

Artystka zniknęła z mediów i przestała udzielać się również na swoich profilach społecznościowych. Jej konto na Instagramie, które śledzi ponad 100 milionów osób, nie było aktualizowane od czternastu tygodni, aż do dnia wczorajszego.

Jakiś czas temu Selena Gomez wyznała, że cierpi na toczeń rumieniowaty, który od wielu lat utrudnia jej życie.

„Jak wiecie, rok temu przyznałam, że choruję na toczeń – chorobę, która może wpływać na człowieka na różne sposoby” – mówiła 24-letnia piosenkarka w rozmowie z magazynem „People” pod koniec lata bieżącego roku.

Gomez przeszła wówczas chemioterapię, która już wtedy nie pozwoliła jej na występowanie na scenie. „Przekonałam się na własnej skórze, że efektami ubocznymi tej choroby mogą być również niepokój, ataki paniki i depresja – tłumaczyła.

Najchętniej obserwowani 103 miliony śledzących profil Gomez pokonały blisko 94 mln fanów Taylor Swift oraz prawie 90 mln miłośników Beyonce.

Wśród najchętniej obserwowanych profili znalazły się też te, należące m.in. do amerykańskiej piosenkarki i aktorki Ariany Grande (ponad 90 mln obserwujących) oraz celebrytki Kim Kardashian (blisko 89 mln fanów).

 

Zdjęcia Sel Gomez zajęły także pięć pierwszych miejsc, jeśli chodzi o ilość polubień. Zwycięskie zebrało 5,9 mln “serduszek” internautów.

 

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe wyględy

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA