Sia znów śpiewa do filmu

Sia
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Sia polubiła nagrywanie piosenek na soundtracki. Po utworach do animacji (“Gdzie jest Dory?”) i fabularnych dzieł (“Neon Demon”, “Lion. Droga do domu”), przyszedł czas na dokument.

Gwiazda nagrała balladę “Angel by the Wings”, która uświetniła dokumentalną produkcję “The Eagle Huntress”. Obraz opowiada o 13-letniej mongolskiej dziewczynce, która pragnie zostać pierwszą w dwutysięcznej historii kobietą łowcą orłów.

– Poruszyła mnie historia Ashol-Pan i chciałam być częścią tego pięknego filmu – wyjaśniała wcześniej producentka, Daisy Ridley.

– Młode dziewczyny na całym świecie na pewną będą nią zainspirowane tak jak ja. Cieszę się, że mogę się podzielić tą opowieścią ze światem.

Piosenki Australijki można posłuchać poniżej oraz obejrzeć zwiastun dokumentu. Za reżyserię odpowiada Otto Bell.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, “OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój “Diamonds”.

Współtworzyła też utwory “Titanium” David Guetta i “Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty “1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit “Chandelier”. Jej najnowsze wydawnictwo to “This Is Acting” ze stycznia 2016 roku.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe wyględy

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!