Matthew Koma powraca z nowym singlem (posłuchaj “Kisses Back”)

Matthew Koma

Matthew Koma to jedno z najświeższych nazwisk w katalogu wytwórni RCA Records, chodź od dawna pojawiał się w świecie muzycznym.

Matthew jest dobrze znaną i cenioną postacią na tanecznej scenie muzycznej. Ten człowiek to pełny pakiet: wokalista, muzyk, DJ, producent i znakomity kompozytor. Ponadto zagrał na wielu prestiżowych koncertach, w tym na festiwalu Coachella.

W swojej karierze pisał już piosenki dla gwiazd takich jak Kelly Clarkson, Hilary Duff, Tinashe, Gavin Degraw ,Tom Odell, a na koncie ma także nagrodę Grammy za utwór „Clarity”. W ubiegłym roku zadebiutował solowym singlem „So F**kin’ Romantic”. Koma powraca z nowym utworem – „Kisses Back”, wyprodukowanym wspólnie z Flux Pavilion.

Piosenka jest nostalgiczną opowieścią obrazującą następstwa trudnego emocjonalnie rozstania z ukochaną osobą.

„Kisses Back” zapowiada debiutancki album Matthew Koma, który w według zapowiedzi ma odzwierciedlać jego wszechstronny rozwój muzyczny, czego przykładem jest plejada nowego pokolenia producentów zaproszonych do współpracy, w tym m.in. Louis the Child, Jai Wolf, Grey, Steve James, Flux Pavilion.

Ciekawostką jest, że jeden z oficjalnych remiksów przygotowali Polacy – podbijający międzynarodową scenę klubową DJ – Tom Swoon oraz producent Indigo. Ich remiks to elektryzująca, klubowa wersja progressive house. Odmienną stylistykę znajdziemy w remiksie amerykańskiego duo Golden Coast, które postawiło na melodyjny, down tempo synth pop.

POSŁUCHAJ SINGLA
MATTHEW KOMA – KISSES BACK

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe parzniew