Będzie rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa?

Kim Kardashian Kanye West
fot. Image Source: Splash News Online © Wszelkie prawa zastrzeżone

W małżeństwie Kim Kardashian i Kanye Westa ponoć nie dzieje się najlepiej. Ponoć para rozważa rozwód.

Sami zainteresowani oczywiście nie potwierdzili tego, że ich związek znajduje się w poważnym kryzysie, ale twierdzą tak osoby z bliskiego otoczenia rapera i celebrytki.

Magazyn “US Weekly” podał wręcz, że to Kim Kardashian chce rozwodu. – Trochę zajmie uzyskanie go, ale ona nie chce dalej być mężatką – napisała gazeta.

Podobno relacje Kim i Kanye nie są najlepsze od kilku miesięcy, a pogorszyły się, gdy muzyk trafił w Los Angeles Dio szpitala na terapię z powodu depresji. A zaczęło się, gdy celebrytka zabrała dzieci na wakacje do Meksyku, nie informując o tym Kanye Westa.

Anonimowi informatorzy twierdzą, że Kim Kardashian będzie się domagać pełnej opieki nad trzyletnią Northem i rocznym Saintem.

Zarówno Kim, jak i Kanye nie skomentowali tych doniesień.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy. Zdobył 21 statuetek Grammy. Magazyn “Time” dwukrotnie zamieścił go na liście “100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką.

Kim Kardashian najlepiej znana jest z reality show “U Kardashianów”. 35-latka poślubiła rapera w 2014 roku. Para doczekała się dwójki dzieci, córki North oraz syna Sainta. Celebrytka wystąpiła w dwóch teledyskach męża – do singli “Bound 2” i “Wolves”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe adamów parcel

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!