Crippled Black Phoenix opowiada o depresji (teledysk “Scared And Alone”)

Brytyjska grupa Crippled Black Phoenix zaprezentowała niesamowity teledysk do piosenki z wydanej w listopadzie 2016 roku płyty “Bronze”. Filmową ilustrację zrealizowano do kompozycji “Scared And Alone”.

Animowany klip Crippled Black Phoenix jest odzwierciedleniem tego, co po angielsku określa się slangowo jako “black dog”, a co oznacza depresję. Autorem teledysku jest znany przede wszystkim jako twórca oprawy graficznej płyt rumuński artysta Costin Chioreanu.

– Taki obraz może stworzyć tylko ktoś, kto naprawdę rozumie, czym jest depresja – uważa lider brytyjskiej kapeli, Justin Greaves.

– Żaden człowiek nie może być całkowicie wolny od depresji, bo nie może być całkowicie szczęśliwy. Staramy się za wszelką cenę intensyfikować nasze przyjemności, nie bacząc na konsekwencje. Wtedy wpadamy jakby w dziurę i czujemy się jak narkomani – opisuje akcję klipu jego twórca.

Dodajmy, że tekst “Scared And Alone” napisała Belinda Kordic i ona też śpiewa w “Scared And Alone”.

Crippled Black Phoenix promuje album “Bronze” na trasie koncertowej, która obejmie Polskę. Anglicy zagrają 19 grudnia w warszawskiej Progresji.

Płyta “Bronze” miała premierę 4 listopada.

ZOBACZ TELEDYSK
CRIPPLED BLACK PHOENIX – SCARED AND ALONE

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe adamów parcel