Childish Gambino pokazuje wirtualną rzeczywistość (WIDEO)

Childish Gambino zaprezentował nowoczesny teledysk w technologii VR (wirtualna rzeczywistość, rozszerzona rzeczywistość).

Klip zrealizowano do nagrania “Me and Your Mama”. Wideo powstało podczas występu artysty, a dokładnie podczas wydarzenia Pharos Experience we wrześniu 2016 roku. Tym samym oglądając teledysk w VR, można poczuć się, jak w pierwszym rzędzie podczas show.

“Me and Your Mama” zapowiada i otwiera nadchodzący album muzyka, “Awaken, My Love!”, który ukaże się 2 grudnia. Zestaw wypełni 11 utworów. Wydawcą będzie Glassnote.

Oto tracklista:
1. “Me and Your Mama”
2. “Have Some Love”
3. “Boogieman”
4. “Zombies”
5. “Riot”
6. “Redbone”
7. “California”
8. “Terrified”
9. “Baby Boy”
10. “The Night Me and Your Mama Met”
11. “Stand Tall”

Donald Glover, jak naprawdę nazywa się Childish Gambino, przez kilka lat był scenarzystą “Rockefeller Plaza 30”, później występował w sitcomie “Community”, a ostatnio tworzy własny serial “Atlanta”, w którym też gra. Można go było ponadto podziwiać na dużym ekranie – w obrazach “Magic Mike XXL” i “Marsjaninie” Ridleya Scotta.

Niedawno potwierdził udział w superprodukcji “Spider-Man: Homecoming” oraz w filmie o Hanie Solo, gdzie zagra Lando Calrissiana. Jego ostatnia płyta to “Because the Internet” z 2013 roku. Z października 2014 roku pochodzi jego mikstejp “STN MTN / Kauai”.

ZOBACZ TELEDYSK
CHILDISH GAMBINO – ME AND YOUR MAMA

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe grzymek