Tysiące serc przywita Davida Garretta w Łodzi

David Garrett
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Tysiące serc przygotowanych przez fanów ma przywitać Davida Garretta przy okazji jego pierwszego występu w Polsce w Atlas Arenie w Łodzi.

Serca z napisami: Welcome i Thank you fani chcą wznieść w górę na początku i końcu koncertu, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 10 grudnia.

Zadanie będzie proste – każdy uczestnik na początku pierwszego utworu ma podnieść do góry serduszko ze słowami Welcome. Fani mają nadzieję, że falujące morze serc przypadnie do gustu artyście.

– Dlatego tak ważne jest aby każdy trzymał serduszko przez cały pierwszy utwór – komentuje Justine Budner, jedna z propagatorek akcji, reprezentująca fanklub.

Mało tego, serduszko ma dwie strony. Na zakończenie koncertu – na ostatnim utworze fani maja znów podnieść serduszka. Po co? Przede wszystkim chcą podziękować za przybycie niesamowitego skrzypka do Polski, a po drugie, za zagrany koncert – na rewersie serduszka widniał będzie bowiem napis Thank you.

To będzie niesamowite przeżycie dla wielu wielbicieli talentu Davida Garretta – dotychczas na koncerty wirtuoza można było wybrać się jedynie za granicę, a teraz wystarczy pojechać do Łodzi.

Cała akcja jest tak skonstruowana aby każdy mógł wziąć w niej udział – jeśli każdy weźmie ze sobą serduszko, wyjdzie z tego cała arena serc! Załączoną grafikę można pobrać także ze strony www.imprezyprestige.com.

– Chcemy aby każdy uczestnik koncertu był usatysfakcjonowany. Wierzymy, że to będzie wyjątkowy wieczór! – podsumowuje Janusz Stefański z Prestige MJM.

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie prestigemjm.com oraz w systemie sprzedaży eBilet, w także w salonach Empik na terenie całego kraju. W dniu koncertu będą również do nabycia w kasie Atlas Areny w Łodzi.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe grzymek