Chippendales wracają do Polski – bilety już w sprzedaży!

Chippendales
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

UWAGA wszystkie Panie! Chippendales zapowiadają swój wielki powrót do Polski! 30 marca 2017 w ICE Kraków wystąpią w ramach nowej, światowej trasy best.night.ever.

Chippendales
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Nadszedł czas na ekscytującą podróż do świata pokus z przystojnymi mężczyznami.
Zobacz najseksowniejszy pokaz tańca w wykonaniu oryginalnych Chippendales.

Nieskazitelne sylwetki, wyrzeźbione, gładkie ciała poruszające się w rytm muzyki. Testosteron w zenicie! Choreografia na najwyższym poziomie, układy taneczne dopracowane w najmniejszym szczególe, muzyka porywająca do tańca, różne wcielenia artystyczne (strażak, policjant, marynarz itd.) odkrywające kobiece fantazje, a do tego przepiękne ballady w wykonaniu najprzystojniejszych mężczyzn prosto z USA – to są właśnie największe atuty interaktywnego show, w którym każda z Pań ma możliwość wystąpienia z przystojniakami na scenie. To z pewnością będzie best.night.ever. w życiu każdej uczestniczki show!

The most wanted men in Las Vegas – ET’s The Insider
Putting the ‘Sin’ back in Sin City! – Inside Edition
Best of Las Vegas 2015 – Las Vegas Review Journal

Dlaczego Chippendales są najbardziej kultową marką w rozrywce dla kobiet? Odpowiedź jest prosta … Już w roku 1979, kiedy po raz pierwszy wyszli na scenę w Los Angeles, utorowali sobie drogę do kobiecych serc swoim profesjonalizmem i stali się zjawiskiem pop-kulturowym. W 1983 roku powstały nowe, stałe kluby i teatry m.in. w Nowym Jorku, gdzie prężnie działają po dziś dzień.

Artyści goszczą rocznie miliony kobiet w swoich teatrach, występują grupowo z kilkudziesięciu minutowym show, ale dają także indywidualne pokazy. Rekrutują tancerzy z tysięcy chętnych i prowadzą licencjonowane sklepy z odzieżą i gadżetami z charakterystycznymi kołnierzykami i mankietami – to ich znak rozpoznawczy, który stał się synonimem pełnego pasji i energii show.

Ummmm, yeah…hot! – Lisa S.
Thank you @chippendales for the best time! #bridalparty – @Snooki
Thank you for making my ladies smile – @Monicaraymund

Całkowicie nowe, pomysłowe choreografie oraz wizualizacje i kostiumy pozytywnie zaskoczą nawet największych przeciwników tanecznych show. Podróżują po całym świecie, wzbudzają zachwyt i są uwielbiani przez miliony kobiet. Panowie uwodzą publiczność w najlepszym stylu, pozostając w pamięci przez długi czas. Doczekali się wielu naśladowców, ale tylko występy oryginalnych Chippendales są gwarancją dobrej zabawy i dają możliwość przeniesienia się do świata najskrytszych, erotycznych fantazji. Sprawiają, że ściany w salach, w których występują, drżą od pisku i wrzasku!

Show przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia.

Zobacz ich na żywo!

Chippendales
30 marca 2017
ICE Kraków

Bilety w cenach od 99 zł w sprzedaży.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe