Sting po raz kolejny odwiedził Polskę! Transmisja w Nowy Rok w TVP!

Sting
Sting i Anna Maria Jopek fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Początek grudnia obfitował w fantastyczne, muzyczne doznania! Nasz kraj odwiedził Sting, który promował swój najnowszy album 57th&9th.

Sting w Polsce! Najważniejszym punktem wizyty promocyjnej był udział artysty w specjalnej, telewizyjnej gali o charakterze promocyjnym, która odbyła się 8 grudnia w Toruniu.

Artysta uraczył publiczność swoimi największymi przebojami oraz kilkoma utworami z najnowszego albumu „57th&9th”.

Galę otworzyła Anna Maria Jopek. Podczas nagrania telewizyjnej gali brytyjski muzyk zaprosił Annę Marię Jopek do wspólnego wykonania utworu „Fragile”.

Artysta zagrał swoje największe hity i rozkochał w sobie publiczność. W Toruniu zagrał kameralny koncert dla 200 osób, który rejestrowało TVP.

Jak się okazuje, blisko poznawał też polską gastronomię. Oto co napisał, po zjedzeniu obiadu:

Całość, w tym ten wyjątkowy duet, będzie można obejrzeć w Nowy Rok na antenie Programu Pierwszego Telewizji Polskiej o godzinie 17:20.

Organizatorem i producentem telewizyjnym Gali jest firma SOS MUSIC, współorganizatorami Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Miasto Toruń przy współpracy Universal Music Polska. Ekskluzywnym sponsorem TELEWIZYJNEJ GALI z udziałem Stinga i Anny Marii Jopek jest Grupa Energa.

Najnowsze wydawnictwo Stinga „57th & 9th”ukazało się 11 listopada. To pierwszy od ponad dekady rockowy album artysty. Nad jego produkcją czuwał Martin Kierszenbaum.

Tytuł płyty pochodzi od nazwy dwóch ulic na Manhattanie, które Sting codziennie pokonywał w drodze do studia nagraniowego w Hell’s Kitchen. Teksty piosenek poruszają wiele wątków, również autobiograficznych („Heading South On The Great North Road”). Pojawiają się tam nawet kwestie dotyczące obecnego kryzysu uchodźców („Inshallah”).

ZOBACZ ZDJĘCIA
STING W TORUNIU (KONCERT)

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe

Zobacz także

loading...
loading...
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Sting
PODZIEL SIĘ