Dwa koncerty Danko Jones – daty, miejsce, bilety (KONCERT)

Danko Jones
Danko Jones fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Danko Jones, twórcy numeru “First Date”, w końcu pojawią się w naszym kraju na klubowych imprezach. 23 marca będzie można ich zobaczyć w warszawskiej Proximie, a dzień później w krakowskim Kwadracie.

Po 20 latach istnienia kanadyjska załoga Danko Jones ma już odpowiednią renomę w świecie hard rocka. Zawdzięcza ją zarówno wysokiej jakości piosenkom na siedmiu studyjnych płytach, znakomitym koncertom, a także niebywałej charyzmie lidera zespołu, którego personalia stały się jego nazwą.

Danko Jones to bowiem nie tylko świetny showman i kompozytor, lecz również niestrudzony promotor rockowej i metalowej muzyki na antenie radiowej. Wzorem słynnego Henry’ego Rollinsa, którego notabene gościł w swoim podcaście, dawał także występy spoken word, a następnie opublikował ich wybór na płycie.

Wiemy już, że Danko i jego koledzy z zespołu wspaniale wypadają na dużej festiwalowej scenie, bo mogliśmy się o tym przekonać, gdy istniejąca od 1996 roku kanadyjska formacja występowała na Przystanku Woodstock 2015. Teraz będzie okazja zobaczyć, że równie dobrze Danko Jones wypada na koncertach klubowych.

Trio w składzie Danko Jones (wokal/gitara), John “JC” Calabrese (gitara basowa) i Rich Knox (perkusja) promować będzie u nas znakomity album “Fire Music” wydany w 2015 roku. Na bank będzie nie tylko wspaniała muzyka i świetny show, lecz również sporo śmiechu, bo Danko “gadanę” ma jak mało kto.

Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu.

Bilety dostępne na Knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie).

POSŁUCHAJ SINGLA
DANKO JONES – FIRST DATE

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » brykiet jaktorów