MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyDwa koncerty Danko Jones - daty, miejsce, bilety (KONCERT)

Dwa koncerty Danko Jones – daty, miejsce, bilety (KONCERT)
D

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Danko Jones, twórcy numeru “First Date”, w końcu pojawią się w naszym kraju na klubowych imprezach. 23 marca będzie można ich zobaczyć w warszawskiej Proximie, a dzień później w krakowskim Kwadracie.

Po 20 latach istnienia kanadyjska załoga Danko Jones ma już odpowiednią renomę w świecie hard rocka. Zawdzięcza ją zarówno wysokiej jakości piosenkom na siedmiu studyjnych płytach, znakomitym koncertom, a także niebywałej charyzmie lidera zespołu, którego personalia stały się jego nazwą.

REKLAMA

Danko Jones to bowiem nie tylko świetny showman i kompozytor, lecz również niestrudzony promotor rockowej i metalowej muzyki na antenie radiowej. Wzorem słynnego Henry’ego Rollinsa, którego notabene gościł w swoim podcaście, dawał także występy spoken word, a następnie opublikował ich wybór na płycie.

Wiemy już, że Danko i jego koledzy z zespołu wspaniale wypadają na dużej festiwalowej scenie, bo mogliśmy się o tym przekonać, gdy istniejąca od 1996 roku kanadyjska formacja występowała na Przystanku Woodstock 2015. Teraz będzie okazja zobaczyć, że równie dobrze Danko Jones wypada na koncertach klubowych.

Materiały promocyjne partnera

Trio w składzie Danko Jones (wokal/gitara), John “JC” Calabrese (gitara basowa) i Rich Knox (perkusja) promować będzie u nas znakomity album “Fire Music” wydany w 2015 roku. Na bank będzie nie tylko wspaniała muzyka i świetny show, lecz również sporo śmiechu, bo Danko “gadanę” ma jak mało kto.

Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu.

Bilety dostępne na Knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie).

POSŁUCHAJ SINGLA
DANKO JONES – FIRST DATE

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » brykiet jaktorów

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA