Deep Purple: posłuchaj pierwszego utworu z albumu “inFinite”!

Deep Purple
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Deep Purple ujawnili datę premiery i pierwszy utwór z nadchodzącej płyty “inFinite”.

Następca “NOW What?!” ukaże się 7 kwietnia 2017 r. Deep Purple niedawno ogłosili również szczegóły trasy koncertowej “Long Goodbye”, która objedzie cały świat i w ramach której zespół zagra dwa koncerty w Polsce – 23.05.2017 w Atlas Arenie w Łodzi i 24.05.2017 w katowickim Spodku.

Zespół nie odpowiedział jeszcze na pytania fanów z całego świata, którzy zastanawiają się nad tytułem płyty i trasy: “inFinite” i “Long Goodbye”.

Czy tytuł powinien być czytany jako jedno słowo? Czy to znaczy, że Deep Purple myślą, że muzyka jest na zawsze, czy zamykają cykl rozpoczęty przez “In Rock”, mówiąc nam, że wszystko musi się kiedyś skończyć? Pytania pozostają na razie bez odpowiedzi.

Podczas nagrywania płyty powstał film dokumentalny, który pokazuje ten proces. Fani będą mogli po raz pierwszy zobaczyć współpracę zespołu i producenta Boba Ezrina. Film będzie dodatkiem do niektórych edycji płyty i będzie pokazywany przed premierą na całym świecie.

Również przed premierą płyty, 3 lutego 2017 roku, do sklepów trafi limitowana EP-ka, z utworami, które nie zmieściły się na albumie, oraz z wcześniej niepublikowanymi kompozycjami.

POSŁUCHAJ SINGLA
DEEP PURPLE – TIME FOR BEDLAM

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe stara iwiczna