MUZOTAKTNEWSYGwiazdySyn Micka Jaggera młodszy od jego prawnuczka

Syn Micka Jaggera młodszy od jego prawnuczka
S

REKLAMA
REKLAMA

Mick Jagger chyba lubi dzieci, gdyż ma ich już ośmioro. Sprawia to, że jego rodzina jest dość rozbudowana i skomplikowana.

Rockman ma ośmioro dzieci z pięcioma kobietami. Ponadto jest dziadkiem pięciorga wnucząt. Może też poszczycić się prawnuczką. Ezra Jackson nie jest jednak najmłodszym członkiem klanu. Jest nim urodzony 8 grudnia 2016 roku syn 73-letniego Jaggera i 29-letniej Melanie Hamrick. Co ciekawe, jeden z wnuczków artysty, Ray Fillary, jest miesiąc młodszy od swojej siostrzenicy, Ezry.

REKLAMA

Nic dziwnego, że CNN pokusiło się o sporządzenie wykresu najbliższej rodziny wokalisty The Rolling Stones. Grafikę można zobaczyć tutaj.

2 grudnia ukazał się najnowszy album The Rolling Stones, “Blue & Lonesome”. Zestaw wypełniają covery bluesowych klasyków z repertuaru takich twórców jak Howlin’ Wolf czy Jimmy Reed. Materiał powstawał w British Grove Studios w Londynie. Sesja trwała 3 dni. Podczas nagrań zespół wspomogli koncertowi muzycy Darryl Jones (bas), Chuck Leavell (klawisze) i Matt Clifford klawisze). W dwóch numerach pojawia się również Eric Clapton.

Ostatnia regularna płyta kapeli to “A Bigger Bang” z 2005 roku.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe stara iwiczna

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA