MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyFlamenco i opera we wspólnym koncercie

Flamenco i opera we wspólnym koncercie
F

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W najbliższą sobotę 17 grudnia w Hiszpańskiej Księgarni we Wrocławiu odbędzie się niezwykłe wydarzenie. Flamenco zabrzmi na jednej scenie z operowym śpiewem przy akompaniamencie gitary. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00.

W najbliższą sobotę Hiszpańska Księgarnia we Wrocławiu rozbrzmi lirycznymi dźwiękami flamenco i operowym śpiewem. We wspólnym koncercie wystąpią meksykańska mezzosopranistka Julieta González Springer wraz z sewilskim śpiewakiem flamenco Borja Soto.

REKLAMA

Na gitarze akompaniować będzie im polski gitarzysta klasyczny Martín Złotnicki. Borja Soto znany jest wrocławskiej publiczności m.in. z projektu „Niedokończony Dom”, w którym wystąpił obok Olgi Tokarczuk, Marka Raczkowskiego czy Julii Marcell.

Artyści zaprezentują najpiękniejsze wiersze hiszpańskich dwudziestowiecznych poetów. Usłyszymy m.in. aranżacje twórczości Federico García Lorca, Antonio Machado, Rafael Alberti i wielu innych. Ostatni raz w takim składzie muzycy wystąpili we wrześniu tego roku na koncercie na rzecz ratowania Hiszpańskiej Księgarni.

Materiały promocyjne partnera

Koncert rozpocznie się w najbliższą sobotę 17 grudnia o godz. 19:00. Bilety w cenie 25 złotych będą do nabycia bezpośrednio przed wydarzeniem.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe stara iwiczna

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA