Nicole Scherzinger prawie odrzuciła rolę w “Dirty Dancing”, bo jest przeciwko aborcji

Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Nicole Scherzinger przyznała, że miała poważne wątpliwości, czy przyjąć rolę w telewizyjnym remake’u “Dirty Dancing” z powodów światopoglądowych.

Wokalistka, aktorka i jurorka talent show wcieli się w Penny, partnerkę Johnny’ego (Colt Prattes, oryginalnie Patrick Swayze), którą w filmie z 1987 roku portretowała Cynthia Rhodes. Gwiazda miała obiekcję, gdyż jej bohaterka dokonuje nielegalnej aborcji.

– To było trudne. Mój ojciec jest biskupem i moja rodzina jest zdecydowanie przeciwko aborcji – opowiedziała Scherzinger na łamach “The Daily Mail”.

– Prawie nie przyjęłam tej roli, bo nie chciałam promować aborcji. Mam jednak nadzieję, że ludzie wyciągną z tego jakieś wnioski i będę miała na nich pozytywny wpływ. Moja mama zaszła w ciążę, gdy miała 17 lat. Urodziła mnie gdy miała 18. Rodzicie nigdy nie pozwoliliby jej na aborcję. I tak przyszłam na ten świat. Chcę zachęcić wszystkich, by decydowali się rodzić dzieci. Uznaliśmy, że mogę mówić o tym, poruszać ten temat, a przy tym nie głosić kazań.

Przypomnijmy, że bohaterką produkcji “Dirty Dancing” rozgrywającej się w latach 60. jest Frances “Baby” Houseman, która spędza wakacje z rodziną w Catskills. Na miejscu poznaje atrakcyjnego instruktora tańca, Johnny’ego Castle.

W roli głównej, Baby Houseman, zobaczymy Abigail Breslin, która zastąpi znaną z filmu, Jennifer Grey. Debra Messing zagra Marjorie Houseman (oryginalnie Kelly Bishop), matkę głównej bohaterki, Baby. Bruce Greenwood wcieli się w jej ojca (oryginalnie zagrał go Jerry Orbach).

Sarah Hyland pojawi się jako Lisa Houseman, siostra Baby. Shane Harper sportretuje kelnera Bobby’ego, z którym umawia się Lisa. Trevor Einhorn zagra natomiast Neila Kellermana, dziedzica kurortu w Catskills. Do obsady dołączyła też Katey Sagal, która pojawi się w roli Vivian Pressman, dojrzałej kobiety lubiącej uwodzić młodych mężczyzn.

Ostatnia płyta Nicole Scherzinger to “Big Fat Lie” z października 2014 roku. Na ten rok planowany jest kolejny album wokalistki. Gwiazda ma na koncie role w serialu “Jak poznałem waszą matkę” czy filmie “Faceci w czerni III”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » pellet pruszków