Kasia Cerekwicka – Koncert świąteczny w Galerii Freta (szczegóły)

fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kasia Cerekwicka zaśpiewa w Galerii Freta już 18 grudnia br. To wyjątkowy koncert świąteczny!

Kasia Cerekwicka

Katarzyna Cerekwicka, artystka znana z aksamitnego altu, właśnie nagrała kolędy. To płyta niezwykła. Wigilijna opowieść, utkana ze wspomnień, tęsknot i… marzeń. Zatęskniła za tą magią świąt, za kolędami prostymi jak źdźbło siana spod wigilijnego obrusa. I postanowiła nagrać płytę, przejmującą, liryczną, niezwykle emocjonalną, szczerą, chwytającą za serce. Marzyła o niej od lat.

„Może musiał przyjść odpowiedni czas? A może dopiero dziś mam odwagę na zaśpiewanie kolęd w taki sposób” – zastanawia się wokalistka, która w przyszłym roku obchodzić będzie dwudziestolecie pracy artystycznej.

„Dużo w nich ciszy i spokoju inspiracji jazzem z pogranicza Diany Krall czy Norah Jones” – opowiada artystka.

Podczas koncertu, w towarzystwie wybitnych muzyków, Kasia wykona ulubione kolędy oraz piosenki świąteczne. Będą też niespodzianki muzyczne!

Koncert, który odbędzie się w stylowych wnętrzach Galerii Freta to nie tylko niezwykła uczta muzyczna, ale także wspaniałe wprowadzenie w świąteczny, rodzinny nastrój.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Galerii Freta oraz przez Internet.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno do kominka stara iwiczna

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!