Prawie typowo hiphopowe wideo Die Antwoord

Die Antwoord
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Zespół Die Antwoord opublikował klip do nagrania “Fat Faded Fuck Face”. Niby przypomina klasyczne raperskie teledyski, ale na Die Antwoord zawsze trzeba brać poprawkę.

W wideo mamy roznegliżowane kobiety, lejący się alkohol, zbliżenia na potrząsane pośladki. Całość jest jednak czarno-biała i nieco udziwniona, jak na Die Antwoord przystało. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Numer “Fat Faded Fuck Face” promuje album “Mount Ninji And Da Nice Time Kid”, który miał premierę we wrześniu 2016 roku.

Grupa Die Antwoord pochodzi z Kapsztadu w Republice Południowej Afryki. Ich nazwa oznacza “odpowiedź”. Nowoczesna muzyka zespołu łączy agresywny hip-hop i ostrą elektronikę.

Taką mieszanką zadebiutowali na krążku “$O$” (2009) i w podobnym stylu nagrali kolejne płyty “Ten$ion” z 2012 roku i ostatni “Donker Mag” z czerwca 2014 roku. Nie bez znaczenia jest ich szokujący, barwny wizerunek (tatuaże, niecodzienne makijaże i fryzury) nawiązujący do ruchu zef z RPA. – Jesteś zef wtedy, kiedy jesteś biedny, ale fancy – wyjaśniała swego czasu Yo-landi. – Biedny, ale seksowny, kiedy masz styl.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno do kominka stara iwiczna