Adam Lambert gwiazdą ESKA Music Awards 2015!

Występ Adama Lamberta, amerykańskiej gwiazdy muzyki pop, uświetni tegoroczną galę rozdania ESKA Music Awards, która odbędzie się 29 sierpnia w Szczecinie.

Artysta będzie promował swoją najnowszą płytę „The Original High”. Podczas uroczystej gali wręczenia ESKA Music Awards Adam Lambert wykona dwa utwory ze swojej najnowszej płyty „The Original High”. Premiera krążka odbyła się 12 czerwca 2015 r., a pierwszym singlem promującym album był utwór „Ghost Town”. Piosenka w błyskawicznym tempie stała się hitem w rozgłośniach radiowych na całym świecie.

Adam Lambert to główna z zagranicznych gwiazd, której nazwisko zostało ujawnione i znalazło się wśród występujących artystów podczas gali rozdania prestiżowych statuetek ESKA Music Awards 2015. Oprócz popularnego amerykańskiego piosenkarza na scenie pojawią się także polscy twórcy, których utwory na przełomie 2014 i 2015 roku biły rekordy popularności. Podczas wyjątkowego koncertu ogłoszone zostanie, który z nominowanych w 7 kategoriach artystów otrzyma ESKA Music Awards 2015. Uroczysta gala będzie transmitowana przez TVP1, a relację na żywo usłyszeć będzie można w Radiu ESKA. ESKA TV pokaże natomiast retransmisję z wydarzenia.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!