MUZOTAKTPolecamyDe Mono wraca w świetnej formie! Zobaczcie klip do przeboju "Mija mnie czas"

De Mono wraca w świetnej formie! Zobaczcie klip do przeboju “Mija mnie czas”
D

REKLAMA
REKLAMA

Potrafi porwać rockowym brzmieniem, potrafi zagrać akustycznie, potrafi wznieść się na wyżyny grając z pięćdziesięcioosobową orkiestrą symfoniczną.

Zespół De Mono zawsze zaskakuje świeżością i bogactwem brzmienia. Podobnie jest w przypadku premierowego singla. Dynamiczny i nowoczesny utwór jest zapowiedzią kolejnej płyty grupy. Muzykę do niego napisał gitarzysta Zdzisław Zioło, autorem słów jest niezawodny Jacek Cygan. Do tej pory piosenka nigdy nie była prezentowana na żywo. Pierwsze wykonanie live zaplanowano podczas festiwalu Na Fali Koszalin 2015, który 16 sierpnia 2015 będzie transmitowany przez TVP 2.

REKLAMA

Już teraz śmiało można powiedzieć, że „Mija mnie czas” dołączy do grona pamiętnych hitów De Mono i powtórzy sukces kawałka „Póki na to czas”, który kilka lat temu podbił serca publiczności. To znakomita propozycja zarówno radiowa jak i koncertowa. Równie efektownie prezentuje się pogodny i absolutnie pozytywny klip, w którym Andrzej Krzywy z kolegami na rowerach przemierzają warszawskie ulice.

[quote_center]ZOBACZ NOWY TELEDYSK DE MONO[/quote_center]

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA