MUZOTAKTWywiadyNovika na 8. edycji festiwalu WROsound (WIDEO)

Novika na 8. edycji festiwalu WROsound (WIDEO)
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W minionych dniach we Wrocławiu odbyła się już 8. edycja festiwalu WROsound. Tym razem impreza wystartowała pod patronatem Europejskiej Stolicy Kultury, a wśród gości specjalnych pojawiła się NOVIKA.

Novika, postać, którą bez wątpienia przedstawić można jako jedną z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej.

REKLAMA

Novika to najbardziej znana w Polsce didżejka. Jest również wokalistką, popularyzatorką muzyki klubowej oraz dziennikarką radiową (Radiostacja, BIS, Euro, Roxy FM), prasową (m.in. “Machina”, “Plastik”, “Fluid”) i telewizyjną (program “Co za noc” w TVN).

Spotkaliśmy ją jeszcze przed festiwalowym występem.

Materiały promocyjne partnera

„W klubach w tym momencie nie dzieje się tak dużo jak działo się kilka lat temu, natomiast…”.

Co NOVIKA sądzi o Wrocławiu? Z kim zagrała na WROsound? Klikajcie i oglądajcie!

WROsound to festiwal prezentujący szerokie horyzonty muzyczne i uniemożliwiający jednoznaczne określenie rodzaju muzyki, który jest prezentowany. Skład każdego festiwalu wyznacza Odra, która dzięki swojej naturalnej ścieżce pokazuje kierunek poszukiwań zespołów, kapel czy nowatorskich projektów muzycznych.

W ubiegłych latach uczestnicy mieli już okazję wysłuchać twórczości artystów nie tylko z Polski, ale również z Czech i Niemiec, a od 2009 roku festiwal łącznie zaprezentował już przeszło 90 zespołów oraz ponad 100 godzin muzyki granej na żywo.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drzewo kominkowe stara iwiczna

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA