Kreator przedstawia “Satan Is Real” (TELEDYSK)

Niemieccy mistrzowie thrash metalu z zespołu Kreator zaprezentowali nowy klip.

Wideo powstało do utworu “Satan Is Real”. To już drugi singel zapowiadający nadchodzący album “Gods Of Violence”. Częściowo fabularyzowany teledysk można obejrzeć poniżej.

Płyta, następczyni “Phantom Antichrist” z 2012 roku, ukaże się 27 stycznia 2017 roku, a wydawcą będzie Nuclear Blast.

Kompozycje z nowej płyty Kreator zapewne wykona podczas kolejnej wizyty w Polsce, do której dojdzie 15 lutego 2017 roku w warszawskiej Progresji. Oprócz Niemców wystąpią także Sepultura, Soilwork oraz Aborted. – To będą spektakularne koncerty, obiecuję! – zapewnia Mille Petrozza, lider, wokalista i gitarzysta Kreator.

Obok Sodom i Destruction kapela Millego jest pionierem niemieckiej szkoły thrash metalu, która wciąż inspiruje kolejne pokolenia młodych muzyków chcących grać ostrą muzykę. Oprócz kapitalnych riffów i gnającej przed siebie sekcji rytmicznej, najważniejszą cechą charakterystyczną stylu Kreator jest jedyny w swoim rodzaju “szczekający” wokal Petrozzy.

“Pleasure To Kill”, “Terrible Certainty”, “Coma Of Souls”, “Violent Restitution”, “Enemy Of God” – to zaledwie kilka klasyków w dorobku pochodzącej z niemieckiego Essen grupy, istniejącej od ponad 30 lat.

Całą jej historię z obecnego składu może opowiedzieć tylko Mille, choć początki pamięta także perkusista Jürgen “Ventor” Reil, który w latach 90. zrobił sobie kilkuletnią przerwę od grania.

ZOBACZ TELEDYSK
KREATOR – SATAN IS REAL

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno do kominka nowa iwiczna