MUZOTAKTNEWSYGwiazdyMichael Giacchino wraca do parku jurajskiego

Michael Giacchino wraca do parku jurajskiego
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Michael Giacchino wpadł w wir pracy. Dopiero co poznaliśmy, co stworzył do filmu “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, a już wiadomo, że ponownie zajmie się muzyką w kolejnym “Parku jurajskim”.

Kompozytor, który pracował przy “Jurassic World”, przygotuje też ścieżkę dźwiękową do niezatytułowanego wciąż sequela. Jak dowiedział się serwis “The Hollywood Reporter”, nowa odsłona ma być mroczniejsza od poprzedniej.

REKLAMA

Jeśli chodzi o sequel, Juan Antonio Bayona przejął obowiązki reżyserskie po Colinie Trevorrow. Scenariusz piszą Trevorrow i Derek Connolly. Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, którzy pojawili się w pierwszym filmie, mają wrócić do swoich ról. Udział potwierdzili również Toby Jones i Rafe Spall. Na ekranie ma pojawić się także znany z oryginalnej serii “Park Jurajski” i z obrazu “Jurassic World” B.D. Wong. Niedawno do obsady dołączył Justice Smith.

Kontynuacja ma trafić do kin 22 czerwca 2018 roku. Zdjęcia rozpoczną się w marcu 2017 roku. “Jurassic World” zarobił niemal 1,7 miliarda dolarów. Realizacja “Jurassic World 2” ma kosztować ponad 100 milionów więcej.

Materiały promocyjne partnera

Michael Giacchino komponował do wielu produkcji Pixara, w tym “Ratatuj” czy “Odlotu”. Jego muzykę można ponadto usłyszeć w filmach “Ewolucja planety małp”, “Star Trek: W nieznane”, “Doktor Strange”, “Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie” oraz serialach “Fringe: Na granicy światów” i “Alcatraz”. W planach ma też ścieżkę dźwiękową do superprodukcji, “Spider-Man: Homecoming”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe nowa iwiczna

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA