Chemia nagrywa z nowym wokalistą, Mario! (Mariusz Dyba)

Chemia nagrywa z nowym wokalistą, Mario! (Mariusz Dyba)

Polski rockowy zespół Chemia zaczyna prace nad nowym albumem. Będzie to pierwsza płyta z Mariuszem Dybą za mikrofonem.

– Z wielką przyjemnością i nadzieją ogłaszamy, że nowym wokalistą zespołu Chemia został Mariusz Dyba, który od razu otrzymał od nas znaczący pseudonim Mario – czytamy na Facebooku.

– Tym samym mamy w Chemii komplet, mamy siłę twórczą i chęć zagrania jak największej ilości koncertów w jak najkrótszym czasie 😉 Jesteśmy przekonani, że stara-nowa Chemia przypadnie Wam do gustu. My intensywnie pracujemy nad nowym materiałem i nie możemy się doczekać zagrania nowych numerów na żywo.

W październiku 2016 roku kapelę opuścił wokalista Łukasz Drapała oraz gitarzysta Maciej Mąka. Jak oświadczył lider zespołu, Wojtek Balczun, Maciek Mąka nadal będzie współpracował z zespołem. Maćka Mąke (Chylińska, Maciej Balcar) zastąpił Maciej Papalski z zespołu Antyradio Coverband.

Ostatni krążek Chemii, “Let Me”, został wydany 18 września 2015 roku. Nowy album powstał we współpracy z legendarnym producentem Mikiem Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drzewo do kominka nowa iwiczna