Nowa płyta Becka niebawem (zobacz klip “WOW”)

Mimo zapowiedzi, w listopadzie nie doczekaliśmy się nowej płyty Becka, ale jak zapewnia Amerykanin, ukaże się ona niebawem.

Pierwotnie wciąż niezatytułowany longplay miał trafić do rąk fanów jeszcze latem 2015 roku, później w październiku 2016, a następnie w listopadzie. Muzyk nie ujawnił kolejnego terminu, ale zapewnił, że krążek wyda już naprawdę wkrótce. – Tylko muszę go dokończyć – powiedział w rozmowie z KROQ.

Powód opóźnienia jest dość banalny. – Koncertowałem i byłem zajęty milionem innych rzeczy – przyznał.

W czerwcu 2016 artysta zaprezentował singel “Wow”. Piosenkę wraz z surrealistycznym klipem można sprawdzić pod tym adresem.

Beck to jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiej alternatywy. Popularność przyniósł mu singel “Loser” (1994). Najważniejsze albumy artysty to “Odelay” i “Sea Change” – magazyn “Rolling Stone” obydwa zamieścił w rankingu najważniejszych płyt wszech czasów. W swej twórczości sięga po folk, funk, soul, hip-hop, alternatywny rock, country i psychodelię. Dorobek Amerykanina zamyka nagrodzony Grammy longplay “Morning Phase”, który miał premierę 21 lutego 2014 roku.

ZOBACZ TELEDYSK
BECK – WOW

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fax